Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Jaką lustrzankę kupić na wakacje?

Jaką lustrzankę kupić na wakacje?

Wakacje to czas, kiedy prawie każdy zamienia się w fotografa i uwiecznia oglądane krajobrazy, chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi, górskie wędrówki, szaleństwa nad morzem itd. Oczywiście, aby zdjęcia się udały, najlepiej zainwestować w aparat fotograficzny. Telefon bowiem bardzo szybko rozładowuje się i posiada o wiele mniej opcji. Szczególnie popularne stały się lustrzanki. Jakie lustrzanki najbardziej nadają się na wakacje?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że należy zdecydować się na taką lustrzankę, która ma wysokiej jakości obiektyw, dobrą matrycę itd. Wbrew pozorom jednak liczą się również szczegóły. Oczekiwania wobec zdjęć rosną i nie wystarczy już tylko zwykła lampa błyskowa. Najlepiej zatem kupić taką lustrzankę, która ma przydatne funkcje dodatkowe. Cenne są różne programy tematyczne, które pozwalają wykonywać zdjęcia w różnych trybach, np. dostosowanych do krajobrazu, ciemności itd. Istotna jest również możliwość szerokiego wyboru balansu bieli.

Jakie konkretnie lustrzanki wybierać? Najbardziej sprawdzone są te z firm: Canon, Nikon, Pentax, aczkolwiek oczywiście te mniej znane marki również oferują niekiedy bardzo dobry sprzęt. Najlepiej bazować trochę na opiniach innych osób oraz specyfikacji. Aktualnie na wakacje bardzo polecany jest NikonD7000, gwarantujący wysoką jakość zdjęć oraz Canon7, który ma wszystkie potrzebne funkcje, a ponadto umożliwia nagrywanie całkiem dobrych filmików. Niekiedy bowiem lepiej nagrać film, niż co chwilę robić zdjęcie.

Kategorie: Poradnik
Tagi: aparat, aparat fotograficzny, lustrzanka, aparaty

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie