Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Thermomaster – innowacyjny gadżet do twojej kuchni

Thermomaster – innowacyjny gadżet do twojej kuchni

Wielofunkcyjne roboty kuchenne to narzędzia, które każda gospodyni chciałaby mieć w swojej kuchni. Nie tylko są one pomocą w przygotowywaniu potraw, ale — można by powiedzieć — stanowią one wręcz kolejną tę elektroniczną "parę oczu", która umożliwia kucharce, bądź też kucharzowi spuszczenie wzroku z gotowanego dania. Jakimi funkcjonalnościami wyróżniają się współczesne roboty kuchenne i czy są rzeczywiście gadżetami, które warto zakupić do swojej kuchni? To sprawdzimy w tym krótkim artykule.

Thermomaster

Thermomaster skradł już serce wielu gospodyń domowych i nie tylko. Za pomocą tego urządzenia możemy stworzyć dowolną potrawę. Jego funkcja nie opiera się tylko i wyłącznie na gotowaniu, czy też pieczeniu. Thermomaster posieka dla nas warzywa i owoce, zblenduje je lub zmieli. Jeśli takie będzie nasze życzenie, możemy je nawet ugotować na parze lub podgrzać. A jeżeli mamy ochotę na drinka, przy jego pomocy możemy nawet pokruszyć lód. Dla Thermomastera nie jest również kłopotliwe, aby ugnieść za Ciebie ciasto.

Thermomix

Thermomix to również urządzenie o wielu funkcjonalnościach. W zasadzie może on z powodzeniem zastąpić wszystkie urządzenia, które mamy w kuchni. Z płytą grzewczą włącznie. Doskonale sprawdzi się zarówno do przygotowywania deserów, jak i dań wytrawnych. Zamiast zwykłego blendera możemy wybrać Thermomixa i to właśnie w nim przygotowywać zdrowe, czy też bardziej "wyskokowe" koktajle. A to wszystko i jeszcze więcej przygotujesz w Thermomixie nawet bez brudzenia sobie rąk.

Kategorie: Poradnik
Tagi: thermomaster, thermomix, kuchnia

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie