Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Tani smartfon do 400 złotych – 5 najlepszych modeli

Tani smartfon do 400 złotych – 5 najlepszych modeli

Kupno dobrego smartfona do 400 zł wcale nie jest niemożliwe. Musimy jednak liczyć się z tym, że taki "tani telefon" będzie posiadał nieco mniej narzędzi, niż ich naszpikowane gadżetami odpowiedniki za nieco wyższe ceny. Na rynku jest dostępnych jednak wiele modeli, które z powodzeniem mogą być używane na co dzień.

Bluboo Picasso

Jednym z nich jest Bluboo Picasso, który kupimy już za 379 złotych. Jest on wyposażony w procesor 1.3 GHz Quad Core i 2 GB pamięci RAM. Posiada on również aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 MPix i WiFi.

Kruger&Matz MOVE 5

Kolejny to model od Kruger&Matz, który dostępny jest za jedyne 374,01 złotych. Podobnie, jak jego poprzednik jest wyposażony w procesor 1.3 GHz Quad Core. Jednak dysponuje on 2 razy mniejszą pamięcią wirtualną. Z internetem możemy się połączyć w telefonie za pośrednictwem WiFi. Posiada również dwa aparaty fotograficzne, w czym tylni o rozdzielczości 5 MPix.

Archos 50e Helium

Archos to telefon, który kupimy za 360,48 złotych. W porównaniu do swoich dwóch poprzedników ma nieco słabszy procesor (1.1 GHz Quad Core) oraz 1GB RAMu. Na szczęście posiada wbudowane WiFi, dlatego bez problemu uzyskamy szybkie i łatwe połączenie z internetem. Jest wyposażony w dwa, całkiem niezłe aparaty.

Maxcom Smart MS514

To telefon do kupienia za 371,03 złotych. Posiada całkiem przyzwoite specyfikacje oraz dwa niezłej jakości aparaty. Zakup wart rozważenia.

Kruger&Matz MOVE 6S

To najtańszy w tym zestawieniu aparat. Za jedyne 298,63 złotych. Oferta szczególnie warta uwagi, gdyż posiada wszystkie najlepsze cechy wymienionych wcześniej modeli.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie