Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Tangle teezer – szczotka, którą pokochały miliony kobiet

Tangle teezer – szczotka, którą pokochały miliony kobiet

Tangle Teezer to szczotka, która zyskała niezwykłą popularność zarówno wśród "gwiazd", jak i "zwyczajnych" kobiet, które na codzienne zakupy chodzą do znanych nam drogerii. Ujmuje nas jej wygląd. Przekonują nas do niej jej właściwości. Sprawdźmy, dlaczego to właśnie ona stała się hitem wśród szczotek na całym świecie.

Tangle Teezer — dlaczego czesze się nią "cały" świat?

Szczotka została wynaleziona przez brytyjskiego mistrza fryzjerstwa Shauna Pulfreya. Mała i niepozorna szczotka, może przypominać taką, którą byłaby idealna dla małych dziewczynek. Jednak nic mylnego. Jak się okazuje, sprawdza się ona również dla włosów dorosłych kobiet. O czym "poświadczają" zarówno znane panie, jak i konsumentki.

Tangle Teezer bez problemu możesz wrzucić nawet do małej torebki. Nie jest większa od dłoni bez palców. Swoim rozmiarem i kształtem idealnie wpasowuje się do kobiecej ręki, co sprawia, że panie z łatwością się nią posługują. Nie można ominąć również uroczego wyglądu szczotki. Dostępna jest ona w wielu słodkich wersjach kolorystycznych, co sprawia, że tym bardziej chcemy wejść w jej posiadanie.

Wygląd wyglądem, ale warto wspomnieć również o jej właściwościach, gdyż to właśnie dzięki nim zyskała ona na popularności. Tangle Teezer nadaje się do każdego rodzaju włosów. Świetnie sprawdzi się również do tych cienkich i delikatnych. Nie będzie ich łamać. Bez problemu można jej używać również zimą, gdyż jest wykonana z materiału, który nie elektryzuje i nie powoduje puszenia włosów. Świetnie radzi sobie z włosami spłatanymi. Pozostawia je gładkie i błyszczące.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie