Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Rejestrator toru jazdy - dlaczego warto?

Rejestrator toru jazdy - dlaczego warto?

Rejestrator trasy cieszy się za granicą sporą popularnością. W przypadku wypadku czy kolizji stanowi niezaprzeczalny dowód i wskazuje na sprawcę. Nic więc dziwnego, że tak chętnie sięgają po niego kierowcy zawodowi, ale nawet właściciele samochodów osobowych decydują się na zakup tego typu urządzeń. Dzięki rosnącemu zainteresowaniu na rynku dostępne są najróżniejsze modele rejestratorów trasy. Czym kierować się podczas ich kupowania? Czy rzeczywiście warto w nie zainwestować?

Rejestrator toru jazdy – czy jego zakup ma sens?

Wiele osób wciąż zastanawia się, jaki sens ma zakup kamery samochodowej? Jak się okazuje, powodów za jest wiele. Najbardziej oczywiste jest to, że nagranie z rejestratora stanowi niepodważalny dowód w przypadku kolizji na drodze czy też nawet na parkingu. Jako, że każdy sprawca próbuje się tłumaczyć i obstawia przy swoim, przestawienie policji kompletnej wersji wydarzenia z wszelkimi danymi jest w stanie z miejsca potwierdzić naszą niewinność. Kamera zarejestruje też wstępne uszkodzenia i sytuację po zderzeniu.

Co więcej, wiele osób używa kamery do rejestrowania przebiegu trasy. Ile razy zdarza się, że pokonywana przez nas trasa zapiera dech w piersi, a my jako kierowcy nie mamy możliwości uwiecznienia pięknych widoków? Z rejestratorem trasy jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Dzięki niemu możemy cieszyć się cyfrową pamiątką. Dzięki kamerze samochodowej możliwe staje się także poprawienie stylu i bezpieczeństwa jazdy. Podczas kupowania takiego sprzętu, należy zwrócić uwagę na rozdzielczość, zapisywanie, kąt nagrywania, moduł GPS, akumulator, nagrywanie nocne, złącza, dźwięk, wyświetlacz i montaż.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie