Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Projektor czy telewizor?

Projektor czy telewizor?

Wiele osób zastanawia się co wybrać - projektor czy telewizor? Które urządzenie lepiej się sprawdzi i pozwoli na głębsze doznania wizualne? Co bardziej się opłaca? W zasadzie jednoznaczna odpowiedź na to pytanie wydaje się niemożliwa, ponieważ wiele w tym względzie zależy od osobistych preferencji użytkowników, ich możliwości finansowych, a także dostępnego miejsca. Z pewnością jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady.

Wielkość obrazu - główna zaleta projektora

Za wyborem projektora mogą przemawiać przede wszystkim jego niewielkie gabaryty. Nowoczesne projektory to urządzenia przenośnie o niewielkich rozmiarach, które przy tym umożliwiają oglądanie obrazu o przekątnej nawet do 150 cali. Ekran telewizyjny nie daje takich możliwości.

Małe pomieszczenia - czy tylko na telewizor?

Do niedawna panowało powszechne przekonanie, że projektor nadaje się tylko do dużych pomieszczeń, że w małych salach czy pokojach oglądanie obrazu wyświetlanego na projektorze nie będzie komfortowe. Jednak i z tym problemem poradzili sobie producenci projektorów. Nowoczesne urządzenia rewelacyjnie nadają się zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń.

Wybierając projektor do małego pokoju należy zwrócić uwagę na ustawienie jego soczewek i luster. Warto szukać na opakowaniu informacji dotyczących tego, w jakiej odległości od ściany urządzenie powinno być umieszczone. Projektory o bardzo krótkim rzucie mogą stać zaledwie kilkadziesiąt centymetrów od ściany, a jakość wyświetlanego obrazu w żaden sposób na tym nie ucierpi.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie