Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.07
2017
1209

Projektor czy telewizor?

Projektor czy telewizor?

Wiele osób zastanawia się co wybrać - projektor czy telewizor? Które urządzenie lepiej się sprawdzi i pozwoli na głębsze doznania wizualne? Co bardziej się opłaca? W zasadzie jednoznaczna odpowiedź na to pytanie wydaje się niemożliwa, ponieważ wiele w tym względzie zależy od osobistych preferencji użytkowników, ich możliwości finansowych, a także dostępnego miejsca. Z pewnością jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady.

Wielkość obrazu - główna zaleta projektora

Za wyborem projektora mogą przemawiać przede wszystkim jego niewielkie gabaryty. Nowoczesne projektory to urządzenia przenośnie o niewielkich rozmiarach, które przy tym umożliwiają oglądanie obrazu o przekątnej nawet do 150 cali. Ekran telewizyjny nie daje takich możliwości.

Małe pomieszczenia - czy tylko na telewizor?

Do niedawna panowało powszechne przekonanie, że projektor nadaje się tylko do dużych pomieszczeń, że w małych salach czy pokojach oglądanie obrazu wyświetlanego na projektorze nie będzie komfortowe. Jednak i z tym problemem poradzili sobie producenci projektorów. Nowoczesne urządzenia rewelacyjnie nadają się zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń.

Wybierając projektor do małego pokoju należy zwrócić uwagę na ustawienie jego soczewek i luster. Warto szukać na opakowaniu informacji dotyczących tego, w jakiej odległości od ściany urządzenie powinno być umieszczone. Projektory o bardzo krótkim rzucie mogą stać zaledwie kilkadziesiąt centymetrów od ściany, a jakość wyświetlanego obrazu w żaden sposób na tym nie ucierpi.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie