Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.07
2017
1209

Jak wybrać najlepszą suszarkę do włosów?

Jak wybrać najlepszą suszarkę do włosów?

Pozornie suszarka do włosów to urządzenie bardzo proste, którego zadaniem jest suszenie mokrych włosów. Tymczasem nowoczesne modele posiadają wiele dodatkowych funkcji, które pozwalają nawet modelować włosy.

Rodzaje suszarek do włosów

W salonach fryzjerskich spotkać się można oczywiście z suszarkami profesjonalnymi. Od tych zwykłych różnią się przede wszystkim znacznie bardziej wytrzymałymi silnikami. Czasami są większe niż klasyczne suszarki i posiadają różnego rodzaju nakładki do modelowania. Jednak coraz więcej suszarek przeznaczonych do użytku domowego posiada funkcjonalności zbliżone do tych jakie można znaleźć w suszarkach profesjonalnych. Ciekawym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują są także suszarki turystyczne. Mają one niewielkie rozmiary i wagę. Ich moc zwykle wynosi od 1000 do 1200 W.

Przede wszystkim moc urządzenia

Na rynku znaleźć można suszarki o mocy do 1000W do nawet 2300 W. Od mocy zależy oczywiście szybkość suszenia. Im większa moc, tym szybciej włosy można wysuszyć. Podczas podejmowania decyzji dobrze jest wziąć pod uwagę długość i gęstość swoich włosów. W przypadku krótkiej fryzury moc wcale nie musi być największa. Silniejsze suszarki przydają się kiedy włosy są grube i długie. Poza tym trzeba pamiętać, że suszenie zawsze wpływa na kondycję włosów. Gorące powietrze niekorzystnie oddziałuje na włosy, przesusza je i sprawia, że stają się matowe i suche. Dlatego im szybciej suszarka suszy tym lepiej, bo tym samym krócej niekorzystnie wpływa na same włosy.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie