Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.07
2017
1209

Blender – niezbędnik w każdej kuchni

Blender – niezbędnik w każdej kuchni

Dziś ciężko nam sobie wyobrazić rozdrabnianie i miksowanie potraw bez użycia blendera. To uniwersalne narzędzie jest nieocenioną pomocą w rękach każdej gospodyni. Będzie idealne dla miłośników zdrowych koktajli, jak i tych osób, które ze "zdrowym trybem życia" nie mają nic wspólnego. Sprawdźmy, dlaczego warto mieć w swojej kuchni blender i do czego może się on nam w niej przysłużyć.

Co to jest blender kuchenny?

Blenderem kuchennym nazywamy niewielkie urządzenie elektryczne, za którego pomocą możemy w łatwy sposób mielić, przecierać, miksować, a także rozdrabniać produkty spożywcze. Wyposażony w różne końcówki blender, możemy wykorzystywać do przygotowywania potraw wytrawnych, jak i słodkich.

Blender jest niezwykle uniwersalny. Jeśli jesteście wielbicielami zup-krem, będzie dla Was idealny. Podobnie, jeśli lubicie spożywać koktajle owocowo-warzywne oraz... lody. Dokładnie tak! Blender nie jest jedynie narzędziem, za którego pomocą możemy przygotowywać potrawy, które znane są ze swoich cudownych prozdrowotnych właściwości, ale również takie, które mają nieco gorszą sławę. Choć nic nie broni nam przyrządzić ich w zdrowej wersji. A przepisów na takie — jak się możecie przekonać, jest w internecie mnóstwo.

Istnieją dwa rodzaje blenderów. Kielichowy, który przyda nam się do rozdrabniania i mielenia warzyw i owoców lub kruszenia lodu. A także ręczny, posiadający różne dodatkowe końcówki, za których pomocą pomożemy mielić, przecierać, a nawet miksować. Blender to używanie, które z powodzeniem zastąpić może nam nawet mikser.

Kategorie: Porównania
Tagi: blender, mini blender, kuchnia, gotowanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie