Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.07
2017
1209

Sportowe torby na trening

Sportowe torby na trening

Torba na trening musi być przede wszystkim pojemna, abyśmy mogli zapakować do niej ubrania na ćwiczenia, ręcznik, skarpetki, bieliznę na przebranie, słuchawki i telefon, rękawiczki do ćwiczeń, napój i kosmetyki. Dzięki temu, że jest coraz więcej osób aktywnych fizycznie, torby na siłownię cieszą się coraz większą popularnością. W związku z tym producenci wychodzą klientom naprzeciw z bardzo bogatą ofertą. Na co zwrócić uwagę podczas kupowania torby treningowej?

Torba na siłownię dostosowana do Twoich potrzeb

Niektórym wystarczy mała torba na trening, ale większość osób stawia na większe i bardziej funkcjonalne. Bardzo ważny jest materiał, z którego torba została wykonana. Powinien być on stosunkowo gruby i najlepiej nieprzemakalny. Dzięki temu można uchronić się przed przemoczeniem ubrań podczas deszczowych dni. Nie bez znaczenia jest także kolor torby sportowej. Jasne barwy nie są polecane, gdyż szybko się brudzą.

Torba na siłownię powinna mieć także kieszeń na buty z osobnym suwakiem. Dzięki temu inne rzeczy w torbie nie wybrudzą się, a przepocone ubrania nie wymieszają się z czystymi. Bardzo przydatne są różnej wielkości przegródki i kieszonki, do których można włożyć kosmetyki i akcesoria. Na portfel i biżuterię sprawdzi się wewnętrzna mała kieszonka na zamek, dzięki czemu niczego nie zgubimy po drodze.

Mniejsze torby mają 28 litrów, ale dla panów sprawdzą się modele 30+litrów. Ważne są też pasek na ramię, kieszonka z siateczka, gumowe stopki. Dzięki takim stopkom torba nie będzie się przecierać, leżąc na podłodze.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie