Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.07
2017
1209

Fantazyjne parasole – bądź modny nawet w deszcz

Fantazyjne parasole – bądź modny nawet w deszcz

Decydując się na zakup parasola, warto mieć na uwadze nie tylko rodzaj materiału oraz mechanizm odpowiedzialny za składanie, otwieranie i zamykanie. Obecnie na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór rozmaitych kształtów, wzorów i kolorów parasoli, w tym również modeli bardzo fantazyjnych.

Odpowiednia kolorystyka

Za najbardziej klasyczne rozwiązanie od zawsze uchodzi zwykły, tradycyjny parasol w ciemnym kolorze. Do najpopularniejszych należą przede wszystkim czarne, granatowe i brązowe modele. Barwy te są bardzo praktyczne, dzięki czemu pasują do większości ubrań i są w stanie zapewnić odpowiednią uniwersalność. Jednocześnie na ich powierzchni zabrudzenia po deszczu nie rzucają się w oczy. Obecnie jednak coraz modniejszym wariantem są parasole posiadające odważniejsze, nierzadko bardzo jaskrawe kolory widoczne z daleka. Moda na wyraziste parasole przybyła do Europy z Japonii. Popularnością cieszą się zarówno modele damskie, jak męskie.

Kształty i wzornictwo

Decydując się na zakup nowoczesnego i fantazyjnego parasola, warto zwrócić uwagę również na kształt czaszy. Obecnie do najbardziej rozchwytywanych należą modele posiadające formy geometryczne i asymetryczne, posiadające np. kształty kwiatów. Hitem ostatnich miesięcy są parasole z nadrukami przedstawiającymi arcydzieła malarstwa w zupełnie nowej odsłonie. Niektórzy preferują zamiast tego wizerunki zwierząt, które jako nadruk prezentują się wyjątkowo osobliwie. Tak efektowny parasol doskonale sprawdza się podczas ulewy, ponieważ chociaż odrobinę rozjaśnia pochmurny dzień.

Kategorie: Porównania
Tagi: parasol, parasole, parasolki damskie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie