Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.07
2017
1209

Fantazyjne parasole – bądź modny nawet w deszcz

Fantazyjne parasole – bądź modny nawet w deszcz

Decydując się na zakup parasola, warto mieć na uwadze nie tylko rodzaj materiału oraz mechanizm odpowiedzialny za składanie, otwieranie i zamykanie. Obecnie na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór rozmaitych kształtów, wzorów i kolorów parasoli, w tym również modeli bardzo fantazyjnych.

Odpowiednia kolorystyka

Za najbardziej klasyczne rozwiązanie od zawsze uchodzi zwykły, tradycyjny parasol w ciemnym kolorze. Do najpopularniejszych należą przede wszystkim czarne, granatowe i brązowe modele. Barwy te są bardzo praktyczne, dzięki czemu pasują do większości ubrań i są w stanie zapewnić odpowiednią uniwersalność. Jednocześnie na ich powierzchni zabrudzenia po deszczu nie rzucają się w oczy. Obecnie jednak coraz modniejszym wariantem są parasole posiadające odważniejsze, nierzadko bardzo jaskrawe kolory widoczne z daleka. Moda na wyraziste parasole przybyła do Europy z Japonii. Popularnością cieszą się zarówno modele damskie, jak męskie.

Kształty i wzornictwo

Decydując się na zakup nowoczesnego i fantazyjnego parasola, warto zwrócić uwagę również na kształt czaszy. Obecnie do najbardziej rozchwytywanych należą modele posiadające formy geometryczne i asymetryczne, posiadające np. kształty kwiatów. Hitem ostatnich miesięcy są parasole z nadrukami przedstawiającymi arcydzieła malarstwa w zupełnie nowej odsłonie. Niektórzy preferują zamiast tego wizerunki zwierząt, które jako nadruk prezentują się wyjątkowo osobliwie. Tak efektowny parasol doskonale sprawdza się podczas ulewy, ponieważ chociaż odrobinę rozjaśnia pochmurny dzień.

Kategorie: Porównania
Tagi: parasol, parasole, parasolki damskie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie