Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.07
2017
1209

Relaks dla każdego

Relaks dla każdego

Coraz ciężej znaleźć czas na relaks po pracy, wokół okazji do rozrywki, jak na lekarstwo, a w dodatku domowy budżet nie pozwala na wiele? Pogoda tymczasem uparcie skłania do wyjścia z domu?

Jest na to proste rozwiązanie, sprawdzone od lat i wykorzystywane z powodzeniem przez inne narodowości – rower, bo o nim mowa. Któż z nas w dzieciństwie nie jeździł na nim? W dobie wszechobecnej motoryzacji nieco zapomniany. Mimo wszystko świetny środek lokomocji na krótsze i średnie dystanse. W dodatku pozwalający nadrobić braki kondycyjne i spalić nadmiar kalorii, jakimi raczymy się najczęściej wieczorem z braku czasu na spokojny posiłek w ciągu dnia.

Rower pozwoli odkryć na nowo otoczenie wśród nas. Często okazuje się, że już 2-3 km jesteśmy poza męczącym gwarem codziennego życia, na łonie natury. Podróż nim umożliwia również znaleźć wiele ciekawych miejsc w okolicy, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Poza tym to świetny „spacer” dla psa, którego z trudem wyprowadzamy na spacer rankiem i jeszcze większym wieczorem odrywając się od telewizji.

Świeże powietrze i wysiłek ograniczą liczbę wypijanej kawy i palonych papierosów. Kilkukilometrowy dojazd do pracy okaże się świetnym pobudzeniem organizmu rano, a nierzadko rower w zatłoczonych miastach będzie po prostu szybszy od samochodu. Co równie istotne – tańszy. Zatem w trasę, udanej wycieczki!

Kategorie: Poradnik
Tagi: rower, rower miejski, Sport

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie