Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.07
2017
1209

Wybór samoopalaczy na lato

Wybór samoopalaczy na lato

Piękna i zdrowa opalenizna to marzenie niejednej kobiety, jednak wielogodzinne opalanie się na słońcu wpływa bardzo niekorzystnie na stan skóry, ponieważ może doprowadzić do jej poparzenia, a także rozwoju bardzo niebezpiecznego nowotworu skóry, czyli czerniaka. Z tego też względu warto znaleźć jakąś zdrowszą alternatywę, a najlepiej w tym przypadku sprawdzi się samoopalacz. Na co jednak należy zwrócić uwagę, kupując ten kosmetyk?

Odcień

Wybór odpowiedniego odcienia samoopalacza jest niezwykle ważny, co uzależnione jest głównie od posiadanego rodzaju karnacji. W sklepach do wyboru są dwa rodzaje samoopalaczy, a mianowicie ten przeznaczony do cery jasnej oraz ciemnej. Dlaczego jest to aż tak ważne? Nakładając na jasną skórę kosmetyk przeznaczony do ciemnej karnacji, można uzyskać efekt nienaturalnej maski, natomiast smarując ciemną skórę samoopalaczem przeznaczonym do jasnej karnacji, można spowodować, iż skóra nabierze żółtego zabarwienia.

Warto przy okazji zwrócić uwagę na to, iż w celu osiągnięcia niezbyt intensywnego koloru warto sięgnąć po bronzer, który również bardzo dobrze się sprawdza.

Konsystencja

Obecnie w sklepach jest bardzo duży wybór samoopalaczy posiadających różną konsystencję, dlatego też można zdecydować się na krem, żel, piankę oraz produkt w sprayu. Wybierając zatem odpowiedni produkt, warto zwrócić uwagę na posiadany typ skóry. Z tego też względu krem najlepiej sprawdzi się w przypadku skóry suchej, natomiast pianka lub płyn idealne są do skóry tłustej i mieszanej.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie