Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.07
2017
1209

Wybór samoopalaczy na lato

Wybór samoopalaczy na lato

Piękna i zdrowa opalenizna to marzenie niejednej kobiety, jednak wielogodzinne opalanie się na słońcu wpływa bardzo niekorzystnie na stan skóry, ponieważ może doprowadzić do jej poparzenia, a także rozwoju bardzo niebezpiecznego nowotworu skóry, czyli czerniaka. Z tego też względu warto znaleźć jakąś zdrowszą alternatywę, a najlepiej w tym przypadku sprawdzi się samoopalacz. Na co jednak należy zwrócić uwagę, kupując ten kosmetyk?

Odcień

Wybór odpowiedniego odcienia samoopalacza jest niezwykle ważny, co uzależnione jest głównie od posiadanego rodzaju karnacji. W sklepach do wyboru są dwa rodzaje samoopalaczy, a mianowicie ten przeznaczony do cery jasnej oraz ciemnej. Dlaczego jest to aż tak ważne? Nakładając na jasną skórę kosmetyk przeznaczony do ciemnej karnacji, można uzyskać efekt nienaturalnej maski, natomiast smarując ciemną skórę samoopalaczem przeznaczonym do jasnej karnacji, można spowodować, iż skóra nabierze żółtego zabarwienia.

Warto przy okazji zwrócić uwagę na to, iż w celu osiągnięcia niezbyt intensywnego koloru warto sięgnąć po bronzer, który również bardzo dobrze się sprawdza.

Konsystencja

Obecnie w sklepach jest bardzo duży wybór samoopalaczy posiadających różną konsystencję, dlatego też można zdecydować się na krem, żel, piankę oraz produkt w sprayu. Wybierając zatem odpowiedni produkt, warto zwrócić uwagę na posiadany typ skóry. Z tego też względu krem najlepiej sprawdzi się w przypadku skóry suchej, natomiast pianka lub płyn idealne są do skóry tłustej i mieszanej.

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie