Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.07
2017
1209

Frisbee - aktywna rozrywka dla całej rodziny

Frisbee - aktywna rozrywka dla całej rodziny

Frisbee sprawdza się nie tylko do zabawy z czworonogami, ale także jako świetna rozrywka dla całej rodziny. Doskonale znane na całym świecie z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności.

Co to jest frisbee?

Frisbee to dysk o średnicy ok. 20-25 cm, ale można spotkać również mniejsze modele. Najczęściej wykonane jest z plastiku, jednak na sklepowych półkach spotkać można także frisbee wykonane z poliestru lub innego, miękkiego materiału. Frisbee mogą służyć również do zabawy w wodzie z dziećmi - wyglądają wówczas jak dmuchane koła ratunkowe.

Poszczególne parametry dysku wpływają nie tylko na jego zachowanie i tor lotu, ale również na możliwość jego złapania. Te mniejsze, bardziej miękkie modele świetnie nadają się do zabawy zarówno z dziećmi, jak i mniejszymi czworonogami.

Dostępne modele frisbee

Obecnie na rynku można spotkać modele wykonane z bardzo różnych materiału w ciekawych i zróżnicowanych odcieniach. Niektóre dyski pomalowane są nawet farbą fosforyzującą, dzięki czemu świecą one w nocy po uprzednim naświetleniu. Ponadto dostępne są również wersje z wyciętym kołem w środku dysku, z wypustkami na brzegach, a także z różnymi, ciekawymi wzorami, które sprawiają wrażenie kręcenia się w locie.

Wybierając odpowiedni model dla swojej rodziny czy psa, należy pamiętać o tym, że dobre i funkcjonalne frisbee powinno być solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo powinno mieć ono również odpowiednie proporcje elastyczności i twardości, dzięki czemu będzie doskonale wyważone.

Kategorie: Poradnik
Tagi: frisbee, Sport, wakacje, lato

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie