Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.07
2017
1209

Urządzenie wielofunkcyjne idealne do domowego użytku

Urządzenie wielofunkcyjne idealne do domowego użytku

Planujesz kupić urządzenie wielofunkcyjne z myślą o domowym użytku? Zastanawiasz się jaki model wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi.

Drukarka, skaner i kopiarka w jednym

Urządzenia wielofunkcyjne łączą w sobie zwykle funkcje drukarki, kopiarki i skanera. Ich zakup do domu może się bardzo opłacać, gdyż za jedno urządzenie zapłacimy zwykle mniej, niż gdybyśmy chcieli kupować trzy osobne. Dodatkowo to rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, warto przyjrzeć się uważniej jego funkcjom, także tym mniej oczywistym, jak możliwość drukowania przy pomocy wifi czy bezpośrednio z pendrive'a.

Drukarka atramentowa czy laserowa?

Przy zakupie urządzenia wielofunkcyjnego, tak jak przy zakupie zwykłej drukarki, warto zastanowić się, czy wolimy model atramentowy, czy laserowy. Jeżeli nie drukujemy dużo, korzystna cenowo może okazać się drukarka atramentowa, do której kupujemy zwykłe tusze. Drukarki laserowe są ekonomiczne, w sytuacji gdy drukujemy bardzo dużo. Dotyczy to jednak głównie biur.

Zwróć uwagę na rozdzielczość skanera

Zastanów się, jak często planujesz skanować i jakiej rozdzielczości w takich sytuacjach potrzebujesz. Jeżeli jedynie od czasu do czasu skanujesz dokumenty, rozdzielczość nie musi być duża. Co innego jeżeli będziemy potrzebować dobrej jakości skanów zdjęć.

Aby mieć pewność, że wybierzesz najbardziej odpowiedni model, warto śledzić promocje i porównywać oferty. Na stronie okazjum.pl prezentujemy najlepsze oferty urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Kategorie: Porównania
Tagi: drukarka, tonery, zakupy, drukarka laserowa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie