Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.07
2017
1209

Fotel ogrodowy - porównanie ofert sklepowych

Fotel ogrodowy - porównanie ofert sklepowych

Sezon letni rozpoczął się na dobre, więc coraz więcej czasu chcemy spędzać w przydomowym ogrodzie i na świeżym powietrzu. Ważnym wyposażeniem tarasów są meble ogrodowe, które pozwalają odpocząć w cieniu drzewa czy rozgościć się przyjaciołom podczas weekendowego grilla. Supermarkety wprowadziły do swoich ofert fotele i leżaki ogrodowe, których porównanie przedstawiamy poniżej.

Fotel ogrodowy

W ofercie supermarketów znaleźć można różne rodzaje foteli ogrodowych od plastikowych po rattanowe, wiklinowe i materiałowe. Sklep Kaufland oferuje klientom plastikowy fotel ogrodowy w dwóch kolorach od 15,99 zł za sztukę oraz krzesła rattanowe za 54,99 zł. Carrefour posiada w ofercie zestawy mebli ogrodowych, w których skład wchodzą fotele ogrodowe oraz stół, w cenie od 179 zł, natomiast Tesco oferuje kupno zestawu mebli rattanowych do ogrodu na 599 zł. W ofercie sklepu Tesco znajdziemy również fotel multipozycyjny za 145 zł. W supermarkecie Auchan kupimy fotel podnoszony automatycznie z miękką poduszką za 99 zł.

Leżak ogrodowy

W ogrodzie odpoczywać możemy na wiele sposobów. Dla jednych odpoczynek to aktywne spędzanie czasu z rodziną, dla innych popołudniowa drzemka w cieniu drzew na leżaku. Aby wybrać odpowiedni leżak ogrodowy w supermarkecie, dostosowany dla naszych potrzeb i możliwości, należy dokładnie przejrzeć gazetki promocyjne i porównać oferty. Sklep Auchan oferuje drewniany leżak ogrodowy za 289 zł, Castorama sprzedaje leżaki już od 148 zł, natomiast w sklepie Jysk kupimy aluminiowo-materiałowy, składany leżak za 64 zł.

Kategorie: Porównania
Tagi: Tesco, Carrefour, Castorama, Kaufland, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie