Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.07
2017
1209

Fotel ogrodowy - porównanie ofert sklepowych

Fotel ogrodowy - porównanie ofert sklepowych

Sezon letni rozpoczął się na dobre, więc coraz więcej czasu chcemy spędzać w przydomowym ogrodzie i na świeżym powietrzu. Ważnym wyposażeniem tarasów są meble ogrodowe, które pozwalają odpocząć w cieniu drzewa czy rozgościć się przyjaciołom podczas weekendowego grilla. Supermarkety wprowadziły do swoich ofert fotele i leżaki ogrodowe, których porównanie przedstawiamy poniżej.

Fotel ogrodowy

W ofercie supermarketów znaleźć można różne rodzaje foteli ogrodowych od plastikowych po rattanowe, wiklinowe i materiałowe. Sklep Kaufland oferuje klientom plastikowy fotel ogrodowy w dwóch kolorach od 15,99 zł za sztukę oraz krzesła rattanowe za 54,99 zł. Carrefour posiada w ofercie zestawy mebli ogrodowych, w których skład wchodzą fotele ogrodowe oraz stół, w cenie od 179 zł, natomiast Tesco oferuje kupno zestawu mebli rattanowych do ogrodu na 599 zł. W ofercie sklepu Tesco znajdziemy również fotel multipozycyjny za 145 zł. W supermarkecie Auchan kupimy fotel podnoszony automatycznie z miękką poduszką za 99 zł.

Leżak ogrodowy

W ogrodzie odpoczywać możemy na wiele sposobów. Dla jednych odpoczynek to aktywne spędzanie czasu z rodziną, dla innych popołudniowa drzemka w cieniu drzew na leżaku. Aby wybrać odpowiedni leżak ogrodowy w supermarkecie, dostosowany dla naszych potrzeb i możliwości, należy dokładnie przejrzeć gazetki promocyjne i porównać oferty. Sklep Auchan oferuje drewniany leżak ogrodowy za 289 zł, Castorama sprzedaje leżaki już od 148 zł, natomiast w sklepie Jysk kupimy aluminiowo-materiałowy, składany leżak za 64 zł.

Kategorie: Porównania
Tagi: Tesco, Carrefour, Castorama, Kaufland, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie