Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.07
2017
1209

Czy opłaca się kupić pralkę z technologią eco-bubble?

Czy opłaca się kupić pralkę z technologią eco-bubble?

Pralki z technologią eco-bubble to prawdziwa innowacja na rynku AGD. Czym tak naprawdę charakteryzuje się ta technologia, jakie są skutki prania w tym systemie i czy w ogóle opłaca się kupować tego typu pralkę? Spróbujmy przyjrzeć się tematowi z bliska.

Czym faktycznie jest technologia eco-bubble?

Ta tajemnicza nazwa kryje w sobie dosyć prostą technologię na bazie prania automatycznego, polegającą na wykorzystywaniu aktywnych bąbelków, które tworzą się poprzez miks wody, powietrza i detergentu piorącego. Za sprawą tychże bąbelków proszek dużo szybciej się rozpuszcza i działa z powodzeniem w niskiej temperaturze nawet 15 stopni Celsjusza. To największy plus omawianego systemu.

Dla kogo najlepsza będzie wolno stojąca pralka z technologią eco-bubble

Ten rodzaj pralki świetnie sprawdzi się u osób, które jakiś czas temu przeprowadzały remont łazienki i nie mogą sobie pozwolić na wprowadzenie najmniejszych przeróbek. Zadowolone z niej będą także osoby posiadające osobną pralnię lub dużą, przestronną kuchnię albo łazienkę.

Rezultaty prania w pralce z technologią eco-bubble

Dzięki napowietrzeniu wody i niskiej temperaturze prania, ubrania są miękkie, nie tracą swojej formy i nosi się je przyjemnie. Oczywiście możemy również do naszej pralki automatycznej dodać płynu do zmiękczania, który da podobny efekt, a dodatkowo sprawi, że pranie będzie miało delikatny zapach. Wszystko zależy od naszych preferencji i potrzeb. Jeśli jesteśmy wygodni - warto kupić pralkę ze wspomnianą technologią. Jeśli jednak w zupełności wystarczy nam zwykła pralka automatyczna i nie straszny nam płyn zmiękczający - możemy sobie wspomniany zakup odpuścić.

Kategorie: Poradnik
Tagi: pralka, pralka eco bubble, eco bubble

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie