Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.07
2017
1209

Szybka i smaczna kanapka z opiekacza

Szybka i smaczna kanapka z opiekacza

Opiekacz do kanapek to idealne urozmaicenie posiłku. Dzięki niemu można delektować się chrupiącą kanapką i to o dowolnej porze dnia. Przygotowanie jej jest banalnie proste i bardzo szybkie. Jeśli chcemy więc zjeść ciepły posiłek, a nie mamy czasu, to z całą pewnością warto wspomóc się opiekaczem. Nie chodzi tutaj jednak o grzanki, ale o kanapkę wzbogaconą ciągnącym się serem i ulubioną szynką niczym prosto z grilla.

Smaczna kanapka w bardziej chrupiącej wersji

Opiekacz do kanapek jest bardzo prostym w obsłudze urządzeniem, więc nawet dzieci mogą przygotować sobie ciepłe śniadanie czy kolację. Podczas kupowania tego typu urządzeń, warto zwrócić uwagę na obudowę. Powinna być ona wykonana z dobrej jakości materiału, aby nie uległa szybko zniszczeniu, nie pękła ani też nie została uszkodzona mechanicznie. Obudowa nie może się uginać, a części powinny być odpowiednio dopasowane. Nie bez znaczenia jest także uchwyt – najlepiej z materiału termoizolacyjnego, co zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się.

Zwróćmy uwagę także na typ powłoki, co wpływa na komfort użytkowania i jakość kanapek. Jedzenie nie może przywierać, co grozi jego przypaleniem i problemami podczas czyszczenia urządzenia. Poleca się modele z teflonową powłoką. Ważnym parametrem jest także moc opiekacza, co decyduje o szybkości przygotowania kanapek. Z całą pewnością sprawdzą się urządzenia posiadające moc od 700 W do 1000 W. Ciekawą opcją będzie możliwość regulacji mocy, gdyż mamy różne rodzaje pieczywa. Przyjrzyjmy się też przestrzeni na kanapki. Jeśli preferujemy kanapki z dodatkami, to należy postawić na opiekacz z większą szczeliną pomiędzy płytami grzewczymi.

Kategorie: Poradnik
Tagi: opiekacz, toster, opiekacz do kanapek

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie