Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.07
2017
1209

Stylowe i nowoczesne lodówki, które będą pasować do każdego wnętrza

Stylowe i nowoczesne lodówki, które będą pasować do każdego wnętrza

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie. Poza tradycyjnym umeblowaniem, wymaga odpowiedniego dopasowania również poszczególnych sprzętów użytkowych, takich jak na przykład lodówka. Modele dostępne obecnie na rynku zaskakują jednak nie tylko doskonałym designem, ale również ogromną funkcjonalnością i ergonomicznością.

Lodówka do każdego wnętrza

W nowoczesnym i stylowym wnętrzu najlepiej sprawdzi się lodówka należąca do linii produktów o starannie zaprojektowanym wyglądzie. Oferty producentów są w tym zakresie bardzo zróżnicowane. Na minimalistycznie urządzonych przestrzeniach królują proste, subtelne i eleganckie lodówki, podczas gdy urządzenia o intensywnej kolorystyce polecane są przede wszystkim w barwnych i żywych aranżacjach, na przykład w stylu amerykańskim lub retro. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby lodówka w pomysłowy sposób kontrastowała z wnętrzem.

Zaawansowane technologie

O praktyczności oraz ergonomiczności lodówki świadczy przede wszystkim jej funkcjonalność. Najbardziej stylowe modele wyposażone są zazwyczaj w wiele usprawnień, które znacząco zwiększają komfort użytkowania urządzeń tego typu. Antybakteryjne uszczelki oraz ukryte zawiasy są w stanie doskonale zabezpieczyć przechowywane jedzenie.

Obecność wyświetlacza dotykowego pozwala na zaprogramowanie lodówki w taki sposób, aby pracowała na określonym trybie energooszczędnym podczas nieobecności użytkownika. Absolutną innowacją jest moduł WiFi, dzięki któremu na odległość obsługiwana może być nie tylko chłodziarko-zamrażarka, ale również każda inna funkcja lodówki.

Kategorie: Porównania
Tagi: lodówka, lodówki, kuchnia

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie