Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.06
2017
1209

Najlepszy czajnik do kuchni - zalety i wady dostępnych opcji

Najlepszy czajnik do kuchni - zalety i wady dostępnych opcji

Zakup nowych urządzeń do kuchni nie jest najprostszą sprawą. Szeroki wybór rozwiązań, dostępnych w sklepach niekiedy wręcz utrudnia decyzję. Przed jej dokonaniem warto zastanowić się, do czego właściwie mają służyć dane urządzenia i akcesoria - to powinno ułatwić sprawę.

Jak ugotować wodę na herbatę?

Wbrew pozorom, pytanie to nie jest pozbawione sensu. Oczywiście zagotowanie wody nie jest żadną sztuką. Ale za pomocą czego to zrobić? Zarówno w dużych, popularnych marketach, jak i w mniejszych sklepach z przedmiotami do domu jest spory wybór czajników. Można zdecydować się na tradycyjny, emaliowany bądź stalowy czajnik na kuchenkę gazową. Inny wybór to elektryczny czajnik. A dla posiadaczy kuchni indukcyjnej również stworzono specjalne czajniki, dostosowane do takiej płyty.

Czajnik elektryczny a tradycyjny

Przewaga elektrycznych urządzeń wynika przede wszystkim z ich szybkości. Czas oczekiwania na zagotowanie wody jest tutaj krótszy, niż przy czajniku gazowym. Ogromną zaletą jest również fakt, że po zagotowaniu wody urządzenie wyłącza się samo. Trzeba jednak mieć na uwadze, że prąd jest droższy niż gaz, a czajnik o dużej mocy może go sporo zużywać.

Nowoczesne retro?

Dla zwolenników tradycji i dawnego stylu interesującym rozwiązaniem może być retro czajnik elektryczny. Jego design - kształt, kolor oraz kształt włącznika wyróżnia się na tle innych, elektrycznych urządzeń. Opcja taka to kompromis między nowoczesnością a tradycją.

Jak w każdym przypadku, tak i przed zakupami sprzętu AGD warto zastanowić się nad ich celowością i wybrać rozwiązanie najlepsze dla własnych potrzeb.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie