Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.06
2017
1209

Jak i gdzie kupować na wyprzedażach?

Jak i gdzie kupować na wyprzedażach?

Lato zawitało do Polski, a wraz z nim sklepowe promocje i sezonowe wyprzedaże. Wprawdzie czas największych rabatów jest jeszcze przed nami, to już teraz wiele marek odzieżowych, obuwniczych i perfumeryjnych zachęca swoich klientów różnorodnymi obniżkami. Jak pokazują dotychczasowe doświadczenia Polacy lubią sezonowe wyprzedaże, podczas których kupują dużo i chętnie. Jednak aby sklepowe szaleństwa były autentycznie udane, to warto przestrzegać kilku podstawowych zasad i kierować się w nich przede wszystkim zdrowym rozsądkiem.

Racjonalne zasady wyprzedaży

Wiele badań przeprowadzanych w Polsce pokazuje, iż zdecydowana większość respondentów z niecierpliwością oczekuje na sezonowe wyprzedaże. I nie ma w tym nic złego, wszakże każdy z nas lubi dokonać zakupu po okazyjnej cenie. Jednak aby promocje nie zawróciły zbytnio w głowie, to warto stosować się do następujących zasad:

- wytypowanie kilku sezonowych trendów (ich krótkotrwała popularność sprawi, iż ryzyko związane z nadmiernym wydaniem pieniędzy będzie znacznie niższe),

- stworzenie listy zakupów, na której znajdą się rzeczy autentycznie potrzebne (na wyprzedażach warto zaopatrywać się w klasyczną garderobę, która nawet po sezonie nie wyjdzie z mody),

- ustalenie określonego budżetu przeznaczonego na wyprzedaże i ścisłe trzymanie się jego założeń,

- zostawianie kart kredytowych w domu,

- cierpliwe oczekiwanie na dalsze przeceny (przy odrobinie szczęścia upragniony żakiet bądź spodnie będzie można kupić z 70% rabatem).

Dodatkowo warto rozważyć robienie zakupów przez internet, gdyż wiele marek oferuje w sklepach online dodatkowe zniżki i rabaty.

Czerwcowe wyprzedaże

Wprawdzie największe marki obecne na polskim rynku nie wprowadziły jeszcze maksymalnych rabatów, to już teraz można w nich znaleźć wiele interesujących ofert. Klienci już od połowy czerwca mogą skorzystać z obniżek w sklepach House, Reserved, Mohito, H&M, New Look, New Balance, Big Star, Vistula, Massimo Dutti, Zalando, Empik, Bershka, Sephora, Douglas, Stradivarius, Mango, Pandora, Promod, Guess, Zara, Intimissimi  i wiele innych. Promocje dotyczą zarówno odzieży i obuwia, jak i perfum, książek oraz płyt. Zdecydowana większość sklepów rozpoczyna wyprzedaże od 30% lub 50%, ale z czasem będą one wzrastać nawet do 90%.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zakupy, wyprzedaże, Sklepy, promocje

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie