Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.06
2017
1209

Wybieramy kosz na piknik

Wybieramy kosz na piknik

Świeże i ciepłe powietrze, przyjemny zapach trawy i kwiatów, dobre jedzenie oraz doborowe towarzystwo – na to liczymy, decydując się na piknik. Jednakże w celu zorganizowania go, należy wyposażyć się w kosz piknikowy, aby pomieścić zastawę, smakołyki oraz niezbędne akcesoria. Na szczęście mamy szeroki wachlarz wyboru, dzięki czemu każdy z nas dobierze model do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Co wziąć od uwagę, podczas kupowania kosza piknikowego?

Kupujemy kosz piknikowy, jak wybrać ten odpowiedni?

Podczas wybierania kosza piknikowego, należy określić, dla ilu osób chcemy zorganizować piknik. Czy będziemy tylko we dwoje czy też może zabierzemy dodatkowe osoby? Na rynku dostępne są zarówno małe i średnie kosze piknikowe, jak również te większe. Nie bez znaczenia jest także to, czy nasz kosz ma być już wyposażony czy też może sami skompletujemy sztućce i zastawę? W gotowym zestawie znajdują się zwykle talarze, szklanki czy kieliszki, sztućce, korkociąg i nożyk do krojenia.

Jako, że płaskie elementy są przyczepione do wieka kosza, to bezproblemowo zmieszczą się w nim pozostałe akcesoria. Są nawet modele z komorą termiczną, gdzie można przechowywać ciepłe jedzenie czy też zapobiec jego przegrzaniu. Dobry kosz piknikowy to taki który jest wygodny w transporcie, dlatego też nie może być za ciężki ani też za duży. Warto zwrócić uwagę, czy kosz został wyposażony w boczne uchwyty, co powozili na przenoszenie go przez dwie osoby. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego został wykonany. Powinien być on wytrzymały i najlepiej nieprzemakalny.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kosz piknikowy, piknik, kosz na piknik

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie