Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.06
2017
1209

Wybieramy kosz na piknik

Wybieramy kosz na piknik

Świeże i ciepłe powietrze, przyjemny zapach trawy i kwiatów, dobre jedzenie oraz doborowe towarzystwo – na to liczymy, decydując się na piknik. Jednakże w celu zorganizowania go, należy wyposażyć się w kosz piknikowy, aby pomieścić zastawę, smakołyki oraz niezbędne akcesoria. Na szczęście mamy szeroki wachlarz wyboru, dzięki czemu każdy z nas dobierze model do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Co wziąć od uwagę, podczas kupowania kosza piknikowego?

Kupujemy kosz piknikowy, jak wybrać ten odpowiedni?

Podczas wybierania kosza piknikowego, należy określić, dla ilu osób chcemy zorganizować piknik. Czy będziemy tylko we dwoje czy też może zabierzemy dodatkowe osoby? Na rynku dostępne są zarówno małe i średnie kosze piknikowe, jak również te większe. Nie bez znaczenia jest także to, czy nasz kosz ma być już wyposażony czy też może sami skompletujemy sztućce i zastawę? W gotowym zestawie znajdują się zwykle talarze, szklanki czy kieliszki, sztućce, korkociąg i nożyk do krojenia.

Jako, że płaskie elementy są przyczepione do wieka kosza, to bezproblemowo zmieszczą się w nim pozostałe akcesoria. Są nawet modele z komorą termiczną, gdzie można przechowywać ciepłe jedzenie czy też zapobiec jego przegrzaniu. Dobry kosz piknikowy to taki który jest wygodny w transporcie, dlatego też nie może być za ciężki ani też za duży. Warto zwrócić uwagę, czy kosz został wyposażony w boczne uchwyty, co powozili na przenoszenie go przez dwie osoby. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego został wykonany. Powinien być on wytrzymały i najlepiej nieprzemakalny.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kosz piknikowy, piknik, kosz na piknik

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie