Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.06
2017
1209

W co zaopatrzyć się wybierając się na basen?

W co zaopatrzyć się wybierając się na basen?

Basen to idealne miejsce do tego, aby nie tylko spędzić ciekawie czas, ale również nauczyć się pływać i zaczerpnąć chwili orzeźwienia. Wybierając się jednak na basen, należy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych rzeczy, jednak to, co należy ze sobą wziąć, uzależnione jest głównie od tego, czy wybieramy się na basen kryty, czy też otwarty. Co zatem należy ze sobą wziąć, wybierając się na basen kryty?

Strój kąpielowy i czepek

Pływanie na krytym basenie nie byłoby możliwe bez odpowiednio dobranego stroju kąpielowego oraz czepka, dlatego też zastanawiając się nad tym, co wziąć na basen, w pierwszej kolejności należy sięgnąć po te dwie rzeczy. Wybierając jednak odpowiedni rozmiar wspomnianych rzeczy, należy zwrócić przede wszystkim uwagę na to, aby strój kąpielowy nie obcierał newralgicznych miejsc, a mianowicie kroku oraz biustu. Jeśli chodzi natomiast o czepek, to nie powinien on być ani za luźny, ani zbyt ciasny, ponieważ w trakcie kąpieli może się zsunąć z głowy lub też uciskać na nią tak intensywnie, że zacznie po prostu boleć.

Ręcznik, reklamówka, klapki

Kolejnym bardzo ważnym przedmiotem jest ręcznik, który po kąpieli pomoże osuszyć całe ciało, dlatego też warto zdecydować się na taki duży, kąpielowy. Opuszczając basen, warto włożyć do czegoś przemoczony strój, aby nie przemoczyć plecaka lub torby, dlatego też warto zaopatrzyć się w reklamówkę. Niestety, na basenie nie ma możliwości wysuszenia stroju, przez co dodatkowa reklamówka to absolutny niezbędnik. Warto ze sobą zabrać również klapki, ponieważ chodzenie w bosych stopach po kafelkach może się źle skończyć z uwagi na możliwość ataku chorobotwórczych bakterii oraz grzybów.

Kategorie: Poradnik
Tagi: strój kąpielowy, basen, ręcznik

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie