Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.06
2017
1209

Wentylator stojący - jaki wybrać?

Wentylator stojący - jaki wybrać?

Upały są wyjątkowo uciążliwe oraz nierzadko trudne do zniesienia. Sposobem na walkę z wysoką temperaturą może być odpowiedni wentylator stojący. Sprzęt tego typu należy do bardzo zróżnicowanej grupy urządzeń. W ofertach sklepów znajdują się zarówno małe wentylatory, jak i modele posiadające znacznie większe gabaryty.

Wentylator stojący do biura

Przy wyborze urządzenia biurowego, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego typ. Wentylatory biurkowe są kompaktowe i wygodne, a także niedrogie. Sprawdzają się jednak wyłącznie punktowo, ponieważ dają efekty jedynie na ograniczonym obszarze. Dlatego nie nadają się do schładzania wielu stanowisk pracy. Większe gabaryty posiada podłogowy wentylator stojący. Urządzenia z tej linii cechuje również wyższa moc, a dzięki opcji ruchu obrotowego mogą być użytkowane w dużych pomieszczeniach. Wentylator stojący jest dobrym uzupełnieniem klimatyzatorów w większych biurach.

Domowy wentylator stojący

Wybór odpowiedniego wentylatora do domu jest nieco trudniejszy. Poszczególne pomieszczenia mają różną specyfikę, dlatego należy brać pod uwagę odmienne czynniki. W salonie konieczne jest zastosowanie odpowiednio estetycznego wiatraka, posiadającego dużą moc oraz kilka ustawień prędkości. Przydatne może się okazać również sterowanie pilotem. Ze względu na wyższą niż w innych pomieszczeniach temperaturę, w kuchni sprawdzi się szybki i wydajny wiatrak stojący na blacie kuchennym lub na podłodze. Natomiast w sypialni warto brać pod uwagę przede wszystkim odpowiednio cichą pracę. Dlatego najlepszą opcją są wiatraki z wolnymi obrotami.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wentylator stojący, wentylator

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie