Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.06
2017
1209

Wentylator stojący - jaki wybrać?

Wentylator stojący - jaki wybrać?

Upały są wyjątkowo uciążliwe oraz nierzadko trudne do zniesienia. Sposobem na walkę z wysoką temperaturą może być odpowiedni wentylator stojący. Sprzęt tego typu należy do bardzo zróżnicowanej grupy urządzeń. W ofertach sklepów znajdują się zarówno małe wentylatory, jak i modele posiadające znacznie większe gabaryty.

Wentylator stojący do biura

Przy wyborze urządzenia biurowego, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego typ. Wentylatory biurkowe są kompaktowe i wygodne, a także niedrogie. Sprawdzają się jednak wyłącznie punktowo, ponieważ dają efekty jedynie na ograniczonym obszarze. Dlatego nie nadają się do schładzania wielu stanowisk pracy. Większe gabaryty posiada podłogowy wentylator stojący. Urządzenia z tej linii cechuje również wyższa moc, a dzięki opcji ruchu obrotowego mogą być użytkowane w dużych pomieszczeniach. Wentylator stojący jest dobrym uzupełnieniem klimatyzatorów w większych biurach.

Domowy wentylator stojący

Wybór odpowiedniego wentylatora do domu jest nieco trudniejszy. Poszczególne pomieszczenia mają różną specyfikę, dlatego należy brać pod uwagę odmienne czynniki. W salonie konieczne jest zastosowanie odpowiednio estetycznego wiatraka, posiadającego dużą moc oraz kilka ustawień prędkości. Przydatne może się okazać również sterowanie pilotem. Ze względu na wyższą niż w innych pomieszczeniach temperaturę, w kuchni sprawdzi się szybki i wydajny wiatrak stojący na blacie kuchennym lub na podłodze. Natomiast w sypialni warto brać pod uwagę przede wszystkim odpowiednio cichą pracę. Dlatego najlepszą opcją są wiatraki z wolnymi obrotami.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wentylator stojący, wentylator

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie