Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.06
2017
1209

Myjka wysokociśnieniowa - szybki sposób na czyste szyby

Myjka wysokociśnieniowa - szybki sposób na czyste szyby

Myjka ciśnienie to urządzenie, który zyskuje w ostatnim czasie na popularności. I nic w tym dziwnego, bo dzięki niej mycie okien czy elewacji nie stanowi większego problemu. Jakie jeszcze zalety ma myjka? Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

Wielu osobom wydaje się, że myjka ciśnieniowa to urządzenie zbędne, bo w końcu poradzić sobie można z sama wodą i szczotką. Tymczasem okazuje się, że posiada ona o wiele więcej zalet niż się z pozoru wydaje. Okna w końcu brudzą się dość szybko i to nie tylko w mieście. Niestety znad ulic i dróg wiatr niesie pył, który osiada na oknach. Wówczas warto sięgnąć właśnie po myjkę, która pozwala na szybkie umycie zabrudzonych okien i to na różnej wysokości. Poza tym myjkę wykorzystać można nie tylko do mycia okien, ale i elewacji, podjazdu, ogrodzenia czy samochodu. Możliwości jest sporo.

Myjka ciśnieniowa myje szybko i nie wymaga przy tym dużego nakładu sił. W tym przypadku wykorzystywana jest bowiem energia strumienia wody. Ciśnienie wody w myjce wynosi od 50 do 130 barów. To dużo w porównaniu do ciśnienie panującego w instalacji domowej (3 bary). Poza tym nie trzeba się schylać czy wchodzić na drabinę. Wszystko to możliwe jest dzięki lancy o regulowanej długości. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wykorzystywanie myjki ma również znaczenie dla ekologii. W tym przypadku zużycie wody jest bowiem znacznie niższe niż w podczas tradycyjnego mycia. Ponadto można również znacznie ograniczyć ilość zużywanych w czasie mycia detergentów oraz środków czyszczących.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie