Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2017
1209

Zegarek z GPS dla dziecka – czy warto?

Zegarek z GPS dla dziecka – czy warto?

Niestety dane publikowane przez policję nie są zbyt optymistyczne. Co roku w Polsce ginie kilkanaście tysięcy osób. Spora część z nich to dzieci i młodzież. Ten problem wcale nie jest tak odległy, jak się wielu osobom wydaje. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się zegarki z GPS.

Czym jest zegarek z GPS?

To niewielkie urządzenie pozwalające rodzicom na szybkie zlokalizowanie miejsca pobytu swojego dziecka. Taki gadżet noszony jest na ręce. Co ciekawe, przy jego pomocy można też zdefiniować tzw. bezpieczne obszary, gdzie dana osoba może się swobodnie poruszać. Kiedy tylko dziecko wyjdzie poza oznaczony teren, rodzic zostaje o tym fakcie natychmiast poinformowany. Wszystkie dane są przesyłane w formie wygodnej wiadomości SMS.

Czy warto zainwestować w ten gadżet?

Okazuje się, że zegarki z GPS są o wiele bardziej funkcjonalne niż się to wydaje. Zdecydowana większość z nich posiada przycisk SOS, od razu informujący o tym, że dana osoba znajduje się w niebezpieczeństwie. Niektóre modele mają też wbudowaną funkcję dzwonienia. Dziecko nie musi znać numeru telefonu na pamięć, wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk by dodzwonić się np. do rodziców. Przy tym nie ma możliwości dzwonienia pod inne numery, a więc rodzice nie muszą się też martwić o wysokie rachunki telefoniczne. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba rodziców decyduje się na wyposażenie swoich pociech w lokalizatory GPS instalowane np. w funkcjonalnych zegarkach. Dzięki temu mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich dziecku nic nie grozi.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie