Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2017
1209

Wyjeżdżasz pod namiot? Nie zapomnij o tych akcesoriach

Wyjeżdżasz pod namiot? Nie zapomnij o tych akcesoriach

Spędzanie czasu na łonie natury to wspaniały pomysł zarówno dla par, grup przyjaciół czy rodzin z dziećmi. Obcowanie z naturą może fantastycznie wpływać na nasze samopoczucie, pozwala naładować baterie oraz zapewnia błogi odpoczynek od hałaśliwego miasta.

Niezbędnik biwakowicza, czyli o czym nie wolno zapomnieć wyjeżdżając pod namiot?

Oprócz samego namiotu należy wyposażyć się w całkiem spory arsenał dodatkowych akcesoriów, które nie tylko zapewnią wygodę, ale również pomogą w przygotowaniu posiłków. Przede wszystkim nie należy zapominać o karimacie lub dmuchanym materacu, które zapewnią wygodę podczas snu. Ponadto w okresie wiosennym lub wczesno-letnim noce bywają chłodne, a materace i śpiwory sprawią, że nie zmarzniemy.

Dodatkowe akcesoria kempingowe

Oprócz rzeczy, które uprzyjemnią nam sen, bardzo istotnym elementem jest dobór odpowiednich akcesoriów, które umożliwią gotowanie. Doskonale spisze się tutaj kuchenka turystyczna lub turystyczny grill. Ponadto bardzo istotne będą również wszelkiego rodzaju naczynia i garnki kempingowe, menażki, sztućce, kubki oraz otwieracz do konserw. Tak smaczny i własnoręcznie przygotowany posiłek trzeba na czymś zjeść, a więc warto również zaopatrzyć się w składane krzesełka turystyczne oraz składany stolik. Ponadto istotne jest również zabranie dodatkowych akcesoriów, które pozwolą na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Może to być piłka nożna, rakietki do badmintona, piłka do siatkówki lub gry planszowe w razie brzydkiej i deszczowej pogody.

Kategorie: Poradnik
Tagi: namiot, biwak, camping, wyjazd

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie