Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2017
1209

Termos obiadowy - sposób na domowy posiłek gdziekolwiek jesteś

Termos obiadowy - sposób na domowy posiłek gdziekolwiek jesteś

Termos obiadowy to sprzęt, który doskonale sprawdza się o każdej porze roku. Termos znany też pod nazwą "food jug" pozwala na spożycie ciepłego posiłku niezależnie od okoliczności. Wybór na rynku w tym zakresie jest coraz większy.

Obiad z termosu

Termosy do napojów są znane już od dawna. Chętnie noszą je ze sobą przede wszystkim turyści. W końcu na szczycie, gdzie zwykle jest zimno, dobrze jest się napić gorącej herbaty. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że na łonie natury można zjeść też ciepły, domowy obiad. Niestety termosy na żywność wciąż jeszcze często traktowane są jako gadżet, do którego nie tak łatwo się przekonać. Jednak większość osób, które zdecydowały się na taki zakup nie żałują. Termosy obiadowe stopniowo zyskują więc na popularności.

Jaki termos obiadowy wybrać?

Wyboru na pewno nie warto podejmować pod wpływem chwili i sugerując się tylko kolorystyką czy kształtem termosu. Najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z dobrej jakościowo stali, która gwarantuje, że posiłek pozostanie ciepły przez kilka godzin. Ciekawie prezentują się modele, w których nakrętka zewnętrzna może pełnić też rolę poręcznej miseczki. To wygodne rozwiązanie i jednocześnie bardzo funkcjonalne. W sklepach znaleźć można modele dość mocno zróżnicowane pod względem wielkości. Najmniejsze termosy obiadowe mają pojemność już 500 ml. Dla łasuchów przeznaczone są te o pojemności 1 litra. Zajmują one już dość sporo miejsca w plecaku czy torbie, ale jednocześnie świetnie utrzymują temperaturę.

Kategorie: Recenzje
Tagi: termos obiadowy, lunch, posiłek

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie