Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.06
2017
1209

Termos obiadowy - sposób na domowy posiłek gdziekolwiek jesteś

Termos obiadowy - sposób na domowy posiłek gdziekolwiek jesteś

Termos obiadowy to sprzęt, który doskonale sprawdza się o każdej porze roku. Termos znany też pod nazwą "food jug" pozwala na spożycie ciepłego posiłku niezależnie od okoliczności. Wybór na rynku w tym zakresie jest coraz większy.

Obiad z termosu

Termosy do napojów są znane już od dawna. Chętnie noszą je ze sobą przede wszystkim turyści. W końcu na szczycie, gdzie zwykle jest zimno, dobrze jest się napić gorącej herbaty. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że na łonie natury można zjeść też ciepły, domowy obiad. Niestety termosy na żywność wciąż jeszcze często traktowane są jako gadżet, do którego nie tak łatwo się przekonać. Jednak większość osób, które zdecydowały się na taki zakup nie żałują. Termosy obiadowe stopniowo zyskują więc na popularności.

Jaki termos obiadowy wybrać?

Wyboru na pewno nie warto podejmować pod wpływem chwili i sugerując się tylko kolorystyką czy kształtem termosu. Najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z dobrej jakościowo stali, która gwarantuje, że posiłek pozostanie ciepły przez kilka godzin. Ciekawie prezentują się modele, w których nakrętka zewnętrzna może pełnić też rolę poręcznej miseczki. To wygodne rozwiązanie i jednocześnie bardzo funkcjonalne. W sklepach znaleźć można modele dość mocno zróżnicowane pod względem wielkości. Najmniejsze termosy obiadowe mają pojemność już 500 ml. Dla łasuchów przeznaczone są te o pojemności 1 litra. Zajmują one już dość sporo miejsca w plecaku czy torbie, ale jednocześnie świetnie utrzymują temperaturę.

Kategorie: Recenzje
Tagi: termos obiadowy, lunch, posiłek

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie