Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.06
2017
1209

Szybkie i tanie odświeżenie mieszkania – jak to zrobić?

Szybkie i tanie odświeżenie mieszkania – jak to zrobić?

Pewnie nie raz zastanawialiście jak szybko i tanio odświeżyć swoje mieszkanie. Przy ułożeniu planu, określeniu budżetu i dobraniu odpowiednich materiałów, nie potrwa on długo. Istnieje wiele możliwości na wiosenne odświeżenie mieszkania, potrzeba jedynie odrobiny czasu i kreatywności.

Jeżeli lubisz skandynawskie wnętrza, warto rozpatrzyć zastosowanie naturalnych i surowych materiałów. Zamiast kupować drogie meble do sypialni, możesz zrobić szafkę nocną z szarych pustaków, materac położyć na zbitych paletach, natomiast przymocowane do ściany skrzynki po owocach świetnie wcielą się w rolę regału.

Fani industrialnych wnętrz także wbrew pozorom mogą tanio odświeżyć mieszkanie. Drogie materiały jak cegła, drewno i beton, łatwo zastąpi się zamiennikami. Płytki z cegły rozbiórkowej są dość drogie, zamiast tracić pieniądze na ich kupno, lepiej ściągnąć cały tynk z jednej ściany w pokoju. Płyty z betonu architektonicznego, także mają wysoką cenę, jednak z powodzeniem zastąpi się je tynkiem strukturalnym imitującym betonowe płytki. Efekty jakie osiągniemy będą zbliżone. Zostaw również wszelakie rurki na widoku i pomaluj je czarną farbą, nadadzą wnętrzu urbanistyczny charakter.

Wystarczy że wprowadzisz do wnętrza ciekawe dodatki a diametralnie się ono zmieni. Już nawet mała zmiana zasłon i uszycie poduszek z podobnym motywem zupełnie odmieni przestrzeń. Te same tkaniny można włożyć do ramek i powiesić na ścianie, owinąć butelki i zrobić z nich wazoniki. Możliwości wykorzystania kolorowych materiałów są w tym przypadku nieograniczone.

Kategorie: Poradnik
Tagi: remont, remont mieszkania

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie