Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.06
2017
1209

Czy używane komputery są dobre?

Czy używane komputery są dobre?

Każdy, kto zastanawia się nad kupnem komputera zwykle bierze pod uwagę dwie opcje: zakup nowego lub używanego sprzętu. Wybór zależy tu głównie od zasobów finansowych i od tego, czy uda się znaleźć sprzęt w dobrym stanie. Używane komputery zwykle sprzedają osoby, które zainwestowały w sprzęt lepszej jakości. Bardzo często są to osoby, które potrzebują pieniędzy, więc sprzedają posiadane rzeczy. Takie zakupy w wielu sytuacjach mogą być opłacalne.

To, że sprzęt był używany, wcale nie musi znaczyć, że nam się nie sprawdzi. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. Kiedy nie są zbyt wygórowane używane laptopy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Trzeba tylko skorzystać z pomocy osoby, która się zna na takich rzeczach, żeby nie okazało się, że zdecydowaliśmy się na używany sprzęt i zapłacimy za niego jak za nowy.

Takie konsultacje powinny też mieć miejsce, kiedy chcemy kupić używane smartfony. Chyba, że znamy się na takich sprzętach, więc wystarczy nasze własne rozeznanie. Wiele osób kupuje używane telefony, bo się to opłaca. Takie sprzęty często sprzedaje się na części lub w sytuacji, kiedy ma się w posiadaniu nowy telefon. Takie używane telefony mogą być w bardzo dobrym stanie. A ich cena może być dużo bardziej atrakcyjna niż ta, którą oferują sklepy ze sprzętem elektronicznym czy komisy lub salony operatorów.

Używany sprzęt elektroniczny sprzedawany jest przez osoby prywatne na wielu portalach sprzedażowych. Używane urządzenia można też kupić w komisach i lombardach

Kategorie: Porównania
Tagi: laptop, smartfon, telefon

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie