Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.06
2017
1209

Przygotowujemy imprezę rodzinną w ogrodzie - na co zwrócić uwagę

Przygotowujemy imprezę rodzinną w ogrodzie - na co zwrócić uwagę

Gdy pogoda sprzyja, warto pomyśleć o tym, by przenieść planowane przyjęcie z domu do ogrodu. A jeśli nie mamy planów na spędzenie wolnego czasu, może warto zorganizować rodzinne grillowanie? Spontaniczna impreza rodzinna może być bardzo udana, jednak warto wcześniej przygotować chociażby wstępny plan tego, co planujemy zrobić. Podpowiadamy, jak zorganizować udaną imprezę rodzinną w ogrodzie.

Zastanów się, kogo chcesz zaprosić

Na początek powinniśmy określić, kogo chcemy zaprosić i jakie jest prawdopodobieństwo, że dane osoby faktycznie przybędą. Warto znać chociażby orientacyjną liczbę osób, gdyż zupełnie inaczej planuje się imprezę dla kilku, a inaczej dla kilkudziesięciu osób. Uwzględnijmy również to, w jakim wieku są dane osoby i jakie mają zainteresowania.

Przygotuj miejsca do siedzenia

Bez względu na to, czy planujemy imprezę urodzinową czy grill w ogrodzie, potrzebne będą miejsca do siedzenia. Przy niedużej liczbie gości możemy po prostu pożyczyć krzesła i stoliki od sąsiadów. Planując większe przyjęcie warto jednak pomyśleć o wypożyczeniu krzeseł i stolików od profesjonalnej firmy, która oferuje taką usługę.

Przemyśl menu

Podstawą każdej imprezy jest dobre jedzenie. Warto zaplanować menu, które bez problemów damy radę przygotować i wybrać pory serwowania poszczególnych potraw. Zadbajmy o to, by lody nie topniały, w czasie gdy imprezowicze zajęci są czym innym. Upewnijmy się, że dla każdego znajdzie się coś do zjedzenia - nawet jeśli chcemy podawać głównie mięso, na stole powinno znaleźć się także coś dla wegetarianina.

Kategorie: Poradnik
Tagi: piknik, griil, ogród

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie