Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.06
2017
1209

Dzień Ojca – najlepsze pomysły na prezent

Dzień Ojca – najlepsze pomysły na prezent

Dzień Ojca to idealna okazja do podziękowania tacie za to, że jest i wyrażenia wdzięczności za okazaną troskę. 26 czerwca mamy szansę złożyć mu serdeczne życzenia i podarować coś od serca. Na sklepowych półkach nie brakuje mniej czy bardziej oryginalnych upominków. Na jaki prezent na Dzień Ojca postawić? Z czego tato będzie uradowany?

Zbliża się Dzień Ojca – co podarować swojego rodzicowi?

Jako, że większość mężczyzn interesuje się sportem, to warto kupić ojcu coś, co będzie ściśle powiązane z jego ulubioną dyscypliną sportową. Może to być bilet na zbliżający się mecz piłki nożnej, tenisa czy też żużla. Faceci kochają także najróżniejsze gadżety, a więc warto się rozejrzeć za czymś ciekawym i jednocześnie przydatnym. Z całą pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy dobrej jakości zegarek, który nie zawiedzie go nawet w pracy terenowej.

Równie dobrym pomysłem jest zakup koszulki z motywem Batmana czy Supermena lub spersonalizowanego kubka z napisem „najlepszy tato pod słońcem”. W sklepach z upominkami nie brakuje pomysłowych gadżetów i to w całkiem przystępnych cenach. Żaden tata nie pogardzi także prawdziwą ucztą wraz ze słodkim deserem. Można zamówić także jedzenie na wynos, jednakże wspólny wypad na miasto i celebrowanie razem tego ważnego dla niego dnia z pewnością bardzo go ucieszy.

Na Dzień Ojca można podarować niemalże wszystko i nie jest wcale powiedziane, że to co najdroższe jest najlepsze. Liczy się sam gest i pamięć o tym ważnym dniu. Tato ucieszy się z kompletu ręcznie robionych skarpetek, oryginalnego krawata, portfela handmade, skórzanego paska, półki na kieliszki czy alkohol, pokrowca na smartfona, breloka do samochodu czy z torby na laptopa.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie