Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.06
2017
1209

Robot planetarny do kuchni – jaki wybrać?

Robot planetarny do kuchni – jaki wybrać?

Robot planetarny to zaawansowany typ robota kuchennego, który umożliwia wykonywanie najróżniejszych czynności i to bez konieczności kupowania licznych sprzętów. Charakteryzuje się on nadzwyczajnym sposobem mieszania produktów, dzięki któremu możliwe staje się włożenie dowolnych produktów, bez potrzeby nadzorowania go czy mieszania. Urządzenie to łączy w sobie zalety innych sprzętów kuchennych typu mikser, blender, wyciskarka do owoców, maszynka do mielenia czy młynek. Na co zwrócić uwagę podczas kupowania robota planetarnego?

Godny polecenia robot planetarny, czyli jaki?

Obecnie możemy liczyć na zakup robota planetarnego w bardzo przystępnej cenie, chociaż droższe modele są zazwyczaj wyposażone w większą ilość dodatkowych funkcji. Roboty do pięciuset złotych są sterowane elektroniczne, ale mają ograniczoną ilość prędkości, pojemność misy i moc. Zwykle dostępne są urządzenia o mocy 700 W, z czterolitrową misą i czterema trybami prędkości.

Dodatkowo jest też przycisk turbo, który zwiększa chwilowo obroty robota oraz tryb pulsacyjny do rozdrabniania czy kraszenia twardych produktów. Podczas kupowania tego typu urządzeń należy kierować się przede wszystkim ich jakością oraz trwałością. Godne polecenia są te ze stali nierdzewnej i z długą gwarancją.

W droższych modelach zaś możemy liczyć na dodatkowe funkcje typu jednoczesne rozdrabnianie i podgrzewanie produktu. Są też dodatkowe akcesoria w postaci sokowirówki czy przystawka do robienia domowego makaronu. Droższy sprzęt jest wyposażony w silnik o większej mocy, co ułatwia i przyśpiesza przyrządzanie posiłków. Ponadto do dyspozycji mamy większą misę, a czasem nawet dwie.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie