Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.06
2017
1209

Robot planetarny do kuchni – jaki wybrać?

Robot planetarny do kuchni – jaki wybrać?

Robot planetarny to zaawansowany typ robota kuchennego, który umożliwia wykonywanie najróżniejszych czynności i to bez konieczności kupowania licznych sprzętów. Charakteryzuje się on nadzwyczajnym sposobem mieszania produktów, dzięki któremu możliwe staje się włożenie dowolnych produktów, bez potrzeby nadzorowania go czy mieszania. Urządzenie to łączy w sobie zalety innych sprzętów kuchennych typu mikser, blender, wyciskarka do owoców, maszynka do mielenia czy młynek. Na co zwrócić uwagę podczas kupowania robota planetarnego?

Godny polecenia robot planetarny, czyli jaki?

Obecnie możemy liczyć na zakup robota planetarnego w bardzo przystępnej cenie, chociaż droższe modele są zazwyczaj wyposażone w większą ilość dodatkowych funkcji. Roboty do pięciuset złotych są sterowane elektroniczne, ale mają ograniczoną ilość prędkości, pojemność misy i moc. Zwykle dostępne są urządzenia o mocy 700 W, z czterolitrową misą i czterema trybami prędkości.

Dodatkowo jest też przycisk turbo, który zwiększa chwilowo obroty robota oraz tryb pulsacyjny do rozdrabniania czy kraszenia twardych produktów. Podczas kupowania tego typu urządzeń należy kierować się przede wszystkim ich jakością oraz trwałością. Godne polecenia są te ze stali nierdzewnej i z długą gwarancją.

W droższych modelach zaś możemy liczyć na dodatkowe funkcje typu jednoczesne rozdrabnianie i podgrzewanie produktu. Są też dodatkowe akcesoria w postaci sokowirówki czy przystawka do robienia domowego makaronu. Droższy sprzęt jest wyposażony w silnik o większej mocy, co ułatwia i przyśpiesza przyrządzanie posiłków. Ponadto do dyspozycji mamy większą misę, a czasem nawet dwie.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie