Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.06
2017
1209

Wybierasz się na piknik? Nie zapomnij o akcesoriach!

Wybierasz się na piknik? Nie zapomnij o akcesoriach!

W trakcie pikniku zawsze należy mieć przy sobie pewne niezbędne rzeczy, które stanowią obowiązkowe wyposażenie. By cieszyć się słońcem, spokojem oraz zewsząd otaczającym pięknem natury, warto przygotować odpowiedni ekwipunek, by później nie zaprzątać sobie tym głowy.

Oprócz koca, jedzenia oraz picia szczególnie dobrze jest zaopatrzyć się w pojemny, duży kosz piknikowy, w którym zmieszczą się wszystkie smakołyki. Odpowiednio zaprojektowany pozwoli na przeniesienie sporej ilości jedzenia, które nie ulegnie uszkodzeniu przez jego zgniecenie, a także zapewni odpowiednią temperaturę przysmaków dzięki dołączonej pokrywie. Bardzo ważnym elementem są również papierowe talerzyki, sztućce, miski oraz kubeczki plastikowe. Przede wszystkim są one lekkie oraz nie trzeba ich później zmywać. W sklepach można nabyć te elementy z ciekawym wzornictwem, które wpisuje się w przyrodniczy klimat i atmosferę.

Papierowe serwetki to nieodłączna część każdego pikniku. Również parasolki do napojów oraz kolorowe słomki, a także także otwieracz do puszek, czy chociażby nawilżane chusteczki do rąk stanowią podstawę udanego wypoczynku w plenerze. Przyda się ponadto ostry nóż w razie konieczności.

Nigdy nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą torby na śmieci. Dbałość o środowisko naturalne to priorytet i bardzo dobry nawyk, który należy propagować pośród młodszego pokolenia. Warto także pomyśleć o zabawkach dla dzieci, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi oraz o lekturze dla samego siebie, by w cieniu drzew napawać się zielenią.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, wczasy, piknik

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie