Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.06
2017
1209

Jak wydać mało pieniędzy na remont?

Jak wydać mało pieniędzy na remont?

Remont to wbrew pozorom duże przedsięwzięcie, wymagające czasu, pieniędzy i zaangażowania. Aby przeprowadzić go względnie tanio i nie zbankrutować, trzeba się uciec do nie lada sztuczek. Warto je znać, bo nie są to rzeczy, których przy odrobinie samozaparcia nie będziemy w stanie wykonać. Poza tym skutecznie pomogą nam obniżyć wydatki na remont.

Gdy ustalimy budżet, zakres prac i spiszemy listę rzeczy do wymiany, udajmy się do sklepów w poszukiwaniu promocji. Niekiedy można znaleźć ciekawe rzeczy za naprawdę niską cenę. Kiedy zaopatrzymy się we wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, możemy zabierać się do pracy.

Marzysz o cegle bądź kamieniu na ścianie? Zamiast kupna gotowych materiałów spróbuj zerwać cały tynk do gołej cegły. Zrobienie w ten sposób jednej ściany wygląda niesamowicie. Kamień dekoracyjny można zastąpić tynkiem strukturalnym, który umożliwia robienie na nim ciekawych wzorów. Dostępne są także tynki imitujące beton, wrażenie surowości jakie dają gotowe płyty jest podobne, a cena zdecydowanie mniejsza.

Ciekawym patentem jest też pokrycie dużej deski lub płótna wzorzystą tkaniną i zawieszenie na białej ścianie kilku takich modułów. Zabieg ten z powodzeniem zastąpi mozolne przyklejanie tapety, a efekt pracy będzie powalający.

Zamiast zakrywać wystające rurki płytą gipsowo-kartonową, pomaluj je specjalną farbą na jakiś ciekawy kolor i uczyń z nich ozdobę wnętrza. Na rynku dostępne są także metaliczne spray’e w wielu kolorach, dzięki którym rurki będą wyglądać obłędnie np. w złocie, miedzi czy nawet zieleni.

Kategorie: Poradnik
Tagi: remont, remont mieszkania, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie