Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.06
2017
1209

Godne polecenia kamery sportowe, dlaczego warto je mieć?

Godne polecenia kamery sportowe, dlaczego warto je mieć?

Kamera sportowa nie jest przeznaczona jedynie dla sportowców wyczynowych, którzy pragną uwiecznić swoje osiągnięcia czy popisy. Sięgają po nie także osoby chcące przywieźć z wakacji miłe wspomnienia w postaci dobrej jakości materiału wideo. Od lat hitem jest kamera Go Pro, która towarzyszy wielu osobom podczas dokumentowania podróży, wakacji i ważnych wydarzeń. Kręcenie filmów stało się proste i przyjemne. Nic więc dziwnego, że każdego roku wzrasta sprzedaż tego typu urządzeń.

Na jaką kamerę sportową się zdecydować?

Wysokiej jakości kamera sportowa sporo kosztuje, jednakże dzięki szerokiemu wachlarzowi wyboru mamy możliwość kupienia dobrego sprzętu w przystępnej cenie. Dla amatorów sprawdzi się Tracer X-treme Action, która ma kompaktowe rozmiary pozwalające zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie. Za jej pomocą można nagrywać filmy w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Ciekawą opcją są także kamery sportowe w wodoodpornej obudowie, dzięki czemu możliwe będzie nagrywanie podwodnych filmów. Z markowych kamer polecana jest także kamera Sony HDR-AS100VW, która zapewnia możliwość nagrania niezwykle czystego obrazu i płynność nagrywania filmu. Ponadto możliwe jest podzielenie się filmem na smartfonie dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi i technologii NFC. Ciekawymi gadżetami, dołączonymi do zestawu, są samoprzylepny uchwyt, wkładki przeciw skraplaniu się pary wodnej, uchwyt umożliwiający zamontowanie kamery na głowie czy też pasek na przegub dłoni.

Jeśli chodzi zaś o profesjonalistów, to świetnym rozwiązaniem będzie zakup kamery sportowej GoPro HERO 4, którą można zanurzyć nawet do 40m i pracować z nią przez około dwie godziny na baterii. Co więcej, umożliwia ona wykonywanie zdjęć jakości 12 mpix i to w czterech różnych trybach.

Kategorie: Porównania
Tagi: gopro, gopro hero, kamera sportowa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie