Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.06
2017
1209

Chcesz zgubić kilogramy? Zacznij jeździć na rowerze!

Chcesz zgubić kilogramy? Zacznij jeździć na rowerze!

Jazda na rowerze, od dawna uznawana jest za niedrogi, wręcz darmowy sposób przemieszczania się na niewielkie odległości. Niewiele osób jednak ma świadomość, że to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu i inwestycja w zdrowie zarówno ciała, jak i ducha.

Kto może jeździć na rowerze?

Jazda na rowerze, to aktywność fizyczna, która można polecić w zasadzie każdemu. W przeciwieństwie do innych rodzajów sportu, jazdę na rowerze można polecić także osobom z problemami zdrowotnymi, czy osobom, które mają problem z otyłością. Co więcej, jazda na rowerze może przyczynić się może nie do pokonania, ale do zminimalizowania wielu objawów chorobowych, a także przyśpieszyć spadek masy ciała.

Kondycja i zdrowie początkującego rowerzysty

Decydując się na jazdę na rowerze, trzeba pamiętać, że pokonywane dystanse, nie mogą być zbyt krótkie, ale zawsze muszą być dostosowane do kondycji rowerzysty oraz do stanu zdrowia. Pokonywane dystanse należy stopniowo zwiększać. Po kilku miesiącach jazdy na rowerze, z zaskoczeniem odkryjemy, że nawet pokonanie 100 kilometrów, nie będzie stanowić dla nas większego problemu.

Warto!

Jeśli szukamy sposobu na aktywność fizyczną, rozważmy regularną jazdę rowerem. To przyjemny sposób spędzania wolnego czasu, pozytywnie wpływający zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, szansa poprawienia kondycji, zobaczenia wielu ciekawych miejsc, których z perspektywy samochodu z całą pewnością nie zobaczymy. Warto więc zdecydować się na zakup roweru i na korzystanie z tego pojazdu jak najczęściej. To jest w naszym interesie.

Kategorie: Poradnik
Tagi: rower, rower miejski, rower damski

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie