Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.06
2017
1209

Aktywny wypoczynek w polskich górach

Aktywny wypoczynek w polskich górach

Wypoczynek w górach to coś o czym marzy większość z nas. Jest to okazja do pobycia z dala od zgiełku miasta i rozkoszowania się otaczającą nas przyrodą. Niestety zainteresowanie pobytem w górach w przeciągu ostatnich lat bardzo wzrosła, dlatego też główne ośrodki u podnóża Tatr czy Karkonoszy są pełne tłumów, co nie pozwala nam należycie wypocząć na łonie natury. Jakie więc polskie góry są jeszcze godne polecenia?

Wycieczka w góry – gzie wyjechać, aby odpocząć?

Wysowa-Zdrój

W dolinie Ropy w Beskidach znajduje się uzdrowisko Wysowa-Zdrój, która słynie z leczniczych wód mineralnych. Są także bezpłatne ujęcia w parku zdrojowym. Nie brakuje w okolicach szklaków spacerowych. Z całą pewnością warto odwiedzić górę Jawor, wniesienie Wysowej i Dolinę Łopacińskiego.

Ochotnica

U podnóży Gorców znajduje się Ochotnica Dolna i Ochotnica Górna, gdzie można liczyć na wiele szklaków turystycznych i rozbudowaną bazę noclegową. Jest tutaj także Gorczański Park Narodowy, z najwyższym szczytem - Jaworzyna Kamienicka. Co więcej, mamy możliwość podziwiania Tatr podczas wędrówek po najwyższych partiach.

Małe Ciche

Jeśli chodzi o polskie góry, to świetnym miejscem jest Podhale, a mianowicie leżance w dolinie Filipczańskiego Potoku Małe Ciche, skąd można podziwiać piękny widok na Tatry. Jest to jedna z najatrakcyjniej położonych miejscowości w naszym kraju.

Brenna

Jeśli marzy nam się wypoczynek w górach, to można śmiało udać się do Brenny, czyli miejscowości Beskidzie Śląskim. Czekają tutaj na nas malownicze krajobrazy, rozbudowana baza noclegowa, liczne szlaki turystyczne, wpływy kajakowe czy letnie kino.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, wczasy, wyjazd w góry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie