Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.06
2017
1209

Aktywny weekend w mieście

Aktywny weekend w mieście

Masz już dość siedzenia w domu? Nie wiesz co ze sobą zrobić? Znudził Cię widok czterech ścian? Nie martw się są na to sposoby. Wcale nie musisz nigdzie wyjeżdżać, żeby spędzić wspaniały wiosenny weekend. W mieście może być równie ciekawie jak nad rzeką, czy na plaży. Oto 5 pomysłów na udany wypoczynek.

Kawa ze znajomymi? Brzmi banalnie? A co jeśli dodasz do tego wizytę w muzeum, albo w teatrze? W weekend nie musisz się nigdzie śpieszyć. Dzięki temu docenisz piękno prostych miejsc. Stara kawiarnia w przedwojennym stylu okaże się magicznym miejscem, gdzie nie tylko napijesz się kawy, ale też powspominasz z przyjaciółmi dawne czasy. Porób zdjęcia. Weź aparat czy nawet telefon i uwiecznij to, co najbardziej Ci się podoba. W tygodniu nie ma na to czasu. Weekend to idealny moment na takie rozrywki. Poza tym wiosną wszystko ładniej wygląda. Nie zmarnuj tej szansy!

Przejażdżka na rowerze jest kolejnym pomysłem na super weekend w mieście. Potrzebujesz roweru i dobrego humoru. Możesz też oczywiście zabrać rodzinę i znajomych. W grupie zawsze raźniej. W większości miast są jakieś punkty widokowe. Są one dobrą opcja dla tych, którzy doceniają otaczające nas piękno, ale nie tylko. Dla każdego coś miłego, jak to mówią.

 Wiosna to czas festiwali muzycznych. Skorzystaj z tego póki jest ciepło. Zabawa w plenerze to niezapomniane przeżycie. Zbierz swoją paczkę i ruszaj na podbój najlepszych festiwali w mieście. Tańcz w rytm swoich ulubionych kawałków i baw się aż do rana. Na największą uwagę zasługuje jednak przejażdżka na rowerze.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie