Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.06
2017
1209

Najlepsze sukienki na lato

Najlepsze sukienki na lato

Masz odwieczny problem z dopasowaniem letniej sukienki do swojego typu figury? Nie tylko Ty. Okazuje się, że wiele kobiet ma taki problem. Ten poradnik powstał, by rozwiązać ten kłopot. Dowiesz się jaka sukienka jest dla Ciebie idealna na lato.

Dla prostokąta, tzw. papryki, najlepsze będą sukienki podkreślające talię i ukrywające ramiona. Zalecane są długie rękawy i wąskie, i rozszerzane. Dopasowane modele nie są wskazane dla tej sylwetki. 

Kolejna figura, czyli jabłko wymaga sukienki o prostym kroju, który wysmukli sylwetkę i zaznaczy wcięcie w tali. Nie zalecane są kiecki z akcentem na biust. W nich sylwetka może wydawać się przytłoczona, a co gorsza przeciążona. Oprócz tego, dobrze jest dodać do stylizacji pasek w celu wyraźnego zaznaczenia talii. 

Dla gruszek dobre będą rozkloszowane sukienki. Takie, które pozwolą wyszczuplić biodra oraz uda, a także wydłużyć sylwetkę. 

Klepsydra z kolei ma większą swobodę w doborze ubrań. W tym wypadku biodra są w idealnej proporcji do szerokości ramion. Sylwetka ta określana jest jako kobieca. Sukienka dla tej figury powinna podkreślać pełne biodra, biust oraz eksponować wcięcie w talii. W tym wypadku należy unikać bezkształtnych form.

Pamiętajmy, że wszystkie wady i niedoskonałości da się za pomocą ubioru przekształcić w zalety. Odpowiednia sukienka zatuszuje to, co trzeba i uwydatni tylko to, co najpiękniejsze. Tak działa moda i należy z tego korzystać. Lato to czas na odpowiednie poznanie swojej sylwetki. 

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie