Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.06
2017
1209

Najlepsze sukienki na lato

Najlepsze sukienki na lato

Masz odwieczny problem z dopasowaniem letniej sukienki do swojego typu figury? Nie tylko Ty. Okazuje się, że wiele kobiet ma taki problem. Ten poradnik powstał, by rozwiązać ten kłopot. Dowiesz się jaka sukienka jest dla Ciebie idealna na lato.

Dla prostokąta, tzw. papryki, najlepsze będą sukienki podkreślające talię i ukrywające ramiona. Zalecane są długie rękawy i wąskie, i rozszerzane. Dopasowane modele nie są wskazane dla tej sylwetki. 

Kolejna figura, czyli jabłko wymaga sukienki o prostym kroju, który wysmukli sylwetkę i zaznaczy wcięcie w tali. Nie zalecane są kiecki z akcentem na biust. W nich sylwetka może wydawać się przytłoczona, a co gorsza przeciążona. Oprócz tego, dobrze jest dodać do stylizacji pasek w celu wyraźnego zaznaczenia talii. 

Dla gruszek dobre będą rozkloszowane sukienki. Takie, które pozwolą wyszczuplić biodra oraz uda, a także wydłużyć sylwetkę. 

Klepsydra z kolei ma większą swobodę w doborze ubrań. W tym wypadku biodra są w idealnej proporcji do szerokości ramion. Sylwetka ta określana jest jako kobieca. Sukienka dla tej figury powinna podkreślać pełne biodra, biust oraz eksponować wcięcie w talii. W tym wypadku należy unikać bezkształtnych form.

Pamiętajmy, że wszystkie wady i niedoskonałości da się za pomocą ubioru przekształcić w zalety. Odpowiednia sukienka zatuszuje to, co trzeba i uwydatni tylko to, co najpiękniejsze. Tak działa moda i należy z tego korzystać. Lato to czas na odpowiednie poznanie swojej sylwetki. 

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie