Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.06
2017
1209

Letnie biwakowanie czas zacząć! - oferty z supermarketów

Letnie biwakowanie czas zacząć! - oferty z supermarketów

Nadchodzi upragniony przez wszystkich czas letniego biwakowania. Doskonale wiedzą o tym supermarkety i starają się zaoferować klientom jak najwięcej interesujących promocji związanymi z najróżniejszymi artykułami potrzebnymi do biwakowania. Co szczególnie godnego uwagi można znaleźć w gazetkach promocyjnych supermarketów?

Szczególnie warto przyjrzeć się ofercie Lidla, który oferuje różnego rodzaju mięsa na grilla w promocyjnych cenach. Można tu zakupić między innymi świeże żeberka za zaledwie 15.90zł/kg, a także ośmiornicę za 27.90/kg. Bardzo tanie jest tam również opakowanie kiełbasy grillowej, które kosztuje tylko 5.99. W promocyjnej cenie można kupić kaszankę na grilla oraz karkówkę wieprzową. Na biwak świetne mogą okazać się również konserwy turystyczne. W Lidlu przy zakupie dwóch takich konserw, druga jest o połowę tańsza.

Doskonałe promocje gwarantuje także Biedronka. Można zakupić tam wiele artykułów potrzebnych do biwakowania w naprawdę niskich cenach. Przy zakupie dwóch czteropaków Pepsi, będą one kosztowały zaledwie 7.99 zł, natomiast jeśli kupimy 3 ośmiopaki Żubrów, zapłacimy tylko 15.99 za jeden ośmiopak. Opłaca się także kupić więcej paczek chipsów, bowiem wówczas są one nawet o 25% tańsze. Podobnie jest w przypadku pożywnych i smacznych batoników musli. Warto także kupić trzy nektary Riviva, a wtedy będą one w cenie 1. 99 zł. Tańsze są także wielopaki wody oraz Coca Coli. Z pewnością każdy wyszuka w promocyjnych gazetkach jakieś produkty dla siebie, a biwak okaże się o wiele tańszy.

Kategorie: Porównania
Tagi: Lidl, Biedronka, biwak

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie