Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.06
2017
1209

Letnie biwakowanie czas zacząć! - oferty z supermarketów

Letnie biwakowanie czas zacząć! - oferty z supermarketów

Nadchodzi upragniony przez wszystkich czas letniego biwakowania. Doskonale wiedzą o tym supermarkety i starają się zaoferować klientom jak najwięcej interesujących promocji związanymi z najróżniejszymi artykułami potrzebnymi do biwakowania. Co szczególnie godnego uwagi można znaleźć w gazetkach promocyjnych supermarketów?

Szczególnie warto przyjrzeć się ofercie Lidla, który oferuje różnego rodzaju mięsa na grilla w promocyjnych cenach. Można tu zakupić między innymi świeże żeberka za zaledwie 15.90zł/kg, a także ośmiornicę za 27.90/kg. Bardzo tanie jest tam również opakowanie kiełbasy grillowej, które kosztuje tylko 5.99. W promocyjnej cenie można kupić kaszankę na grilla oraz karkówkę wieprzową. Na biwak świetne mogą okazać się również konserwy turystyczne. W Lidlu przy zakupie dwóch takich konserw, druga jest o połowę tańsza.

Doskonałe promocje gwarantuje także Biedronka. Można zakupić tam wiele artykułów potrzebnych do biwakowania w naprawdę niskich cenach. Przy zakupie dwóch czteropaków Pepsi, będą one kosztowały zaledwie 7.99 zł, natomiast jeśli kupimy 3 ośmiopaki Żubrów, zapłacimy tylko 15.99 za jeden ośmiopak. Opłaca się także kupić więcej paczek chipsów, bowiem wówczas są one nawet o 25% tańsze. Podobnie jest w przypadku pożywnych i smacznych batoników musli. Warto także kupić trzy nektary Riviva, a wtedy będą one w cenie 1. 99 zł. Tańsze są także wielopaki wody oraz Coca Coli. Z pewnością każdy wyszuka w promocyjnych gazetkach jakieś produkty dla siebie, a biwak okaże się o wiele tańszy.

Kategorie: Porównania
Tagi: Lidl, Biedronka, biwak

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie