Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.06
2017
1209

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Wakacje w Chorwacji – co warto zobaczyć?

Jeśli mamy wolne środki, które zamierzamy przeznaczyć na wycieczki zagraniczne, to warto odwiedzić biuro podróży i zabukować sobie lot do Chorwacji. Jest to idealny kraj na wakacje. Do wyboru mamy zarówno piaszczyste, jak i kamieniste plaże. Oprócz plażowania do dyspozycji są także inne możliwości, jak chociażby aktywne spędzanie czasu i uprawianie sportów wodnych. Z całą pewnością w Chorwacji nie brakuje atrakcji. Dlaczego warto odwiedzić to niezwykłe państwo?

Wakacje w Chorwacji - czy warto?

Jeśli jeszcze nie wybraliśmy miejsca docelowego swojej tegorocznej podróży, to warto zapoznać się z ofertą Chorwacji, czyli pięknego kraju na południu Europy z dostępem do Morza Adriatyckiego. Jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników leniwego wypoczynku, jak również dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. Można tutaj nurkować, jeździć rowerem, podziwiać przyrodę, kąpać się w przezroczystych jeziorach czy też przyglądać się zabytkom.

W stolicy znajduje się ogród botaniczny, starówka i można też liczyć na bogate życie nocne. Wizytówką Chorwacji jest Dubrownik, czyli miasto otoczone murami obronnymi, kryjące pałac Sponza i Pałac Rektorów, dzwonnicę miejską, Katedrę Wniebowzięcia NMP czy też Kościół świętego Błażeja.

Słynny Split obfituje w świetne restauracje i jest to największe miasto w Dalmacji, gdzie znajduje się Pałac Dioklecjana. Warto odwiedzić także Stary Grad, Hvar, Zadar, Wodospady na rzece Krka, Kornaty, Trogir czy też Jeziora Plitvickie.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie