Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.06
2017
1209

Jakie zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Jakie zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Okazuje się, że nie trzeba wydawać fortuny na zabawki dla dzieci na plażę. Oczywiście ich zabranie jest koniecznością, jeśli nie chcemy zanudzić swojej pociechy, co skończy się szybkim powrotem do domu. Wystarczy kilkadziesiąt złotych, aby sprawić dziecku radość i zagwarantować dobrą zabawę przez wiele godzin. Dobra i bezpieczna zabawa to podstawa każdej wyprawy nad morze czy jezioro. Jakie więc zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Wycieczka na plażę – jakie zabrać ze sobą zabawki dla dzieci?

Jako, że dzieci są bardzo pomysłowe i są w stanie wyobrazić sobie coś z niczego, to niewiele jest im potrzebne do szczęścia. Czymś jednak trzeba je zająć. Zabawki przeznaczone do zabawy w piasku są kolorowe i dostępne w najróżniejszych kształtach. Najczęściej wybieranymi zabawkami do piasku są wiaderka, grabki, łopatki i foremki w kształcie zwierząt czy samochodów oraz sitka i piętrowe lejki.

Do zabawy w namiocie plażowym sprawdzą się wywrotki i ciężarówki z przyczepkami. Z kolei zabawa w wodzie będzie ciekawsza, jeśli zainwestujemy w maskę do nurkowania, koła utrzymujące się pod wodą czy delfina do pływania. Podczas pobytu na plaży warto także mieć przy sobie grę serso, frisbee, piłkę plażową.

Dla małych dzieci i tych lubiących spokojną zabawę nieocenione są duże klocki rozłożone na macie plażowej. Dostępne na rynku namioty plażowe charakteryzują się brakiem spodu, a więc dziecko może bawić się w nim jak w piaskownicy i jednocześnie jest chronione przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, zabawki dla dzieci, wycieczki, dla dzieci

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie