Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.06
2017
1209

Jakie zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Jakie zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Okazuje się, że nie trzeba wydawać fortuny na zabawki dla dzieci na plażę. Oczywiście ich zabranie jest koniecznością, jeśli nie chcemy zanudzić swojej pociechy, co skończy się szybkim powrotem do domu. Wystarczy kilkadziesiąt złotych, aby sprawić dziecku radość i zagwarantować dobrą zabawę przez wiele godzin. Dobra i bezpieczna zabawa to podstawa każdej wyprawy nad morze czy jezioro. Jakie więc zabawki zabrać ze sobą na plażę?

Wycieczka na plażę – jakie zabrać ze sobą zabawki dla dzieci?

Jako, że dzieci są bardzo pomysłowe i są w stanie wyobrazić sobie coś z niczego, to niewiele jest im potrzebne do szczęścia. Czymś jednak trzeba je zająć. Zabawki przeznaczone do zabawy w piasku są kolorowe i dostępne w najróżniejszych kształtach. Najczęściej wybieranymi zabawkami do piasku są wiaderka, grabki, łopatki i foremki w kształcie zwierząt czy samochodów oraz sitka i piętrowe lejki.

Do zabawy w namiocie plażowym sprawdzą się wywrotki i ciężarówki z przyczepkami. Z kolei zabawa w wodzie będzie ciekawsza, jeśli zainwestujemy w maskę do nurkowania, koła utrzymujące się pod wodą czy delfina do pływania. Podczas pobytu na plaży warto także mieć przy sobie grę serso, frisbee, piłkę plażową.

Dla małych dzieci i tych lubiących spokojną zabawę nieocenione są duże klocki rozłożone na macie plażowej. Dostępne na rynku namioty plażowe charakteryzują się brakiem spodu, a więc dziecko może bawić się w nim jak w piaskownicy i jednocześnie jest chronione przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, zabawki dla dzieci, wycieczki, dla dzieci

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie