Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.06
2017
1209

Idealna trampolina ogrodowa dla dzieci

Idealna trampolina ogrodowa dla dzieci

Trampolina dla dzieci jest akcesorium, które może sprawić naszym latoroślom wiele radości. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ zabawa w ogrodzie na świeżym powietrzu jest doskonałym sposobem na wyładowanie nagromadzonej energii. W polskich domostwach coraz częściej można znaleźć tak zwane trampoliny z siatką. Są one używane przez dzieci zwłaszcza okresie wiosenno-letnim.

Trampolina ogrodowa jako sposób na aktywność ruchową

Zabawa na trampolinie przysparza naszemu dziecku spore korzyści. Pozwala udoskonalić jego zdolności motoryczne i stymuluje pragnienie systematycznej aktywności ruchowej. Trampoliny przeznaczone do ogrodu są polecane przede wszystkim dzieciom zmagającym się z problemem nadwagi. Co niezwykle ciekawe, skakanie na trampolinie powoduje większy spadek masy ciała niż systematyczne bieganie

Różne oferty dla klientów o odmiennych potrzebach

W polskich supermarketach znaleźć można różne typy trampolin. Wspomniane akcesoria różnią się ceną. Trampoliny wyposażone w siatkę wewnętrzną i drabinkę osiągają ceny z przedziału 400-500 złotych. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku trampolin z siatką zewnętrzną i drabinką. Te ostatnie z reguły zajmują większą powierzchnię, co ma odzwierciedlenie również w ich cenie, ponieważ mogą one osiągać wartość nawet 900 złotych.

Najbardziej budżetową propozycją są natomiast drabinki fitness, kore najczęściej występują w kształcie sześciokąta. Ich cena kształtuje się na poziomie około 200 złotych, a użytkownik może zachwycać się jej kompaktową konstrukcją i starannym szyciem podstawy.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie