Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.06
2017
1209

Czerwcowe wyprzedaże - w jakich sklepach obowiązują promocje?

Czerwcowe wyprzedaże - w jakich sklepach obowiązują promocje?

Każdy z nas kocha wyprzedaże i promocje. Wiele osób nie wyobraża sobie wręcz robienia zakupów w sklepach, w których nie obowiązują żadne promocje. Oto sklepy, które oferują najlepsze promocje w czerwcu. Zobacz, co można w nich tanio zakupić.

Carrefour

Przede wszystkim warto w tym miesiącu zajrzeć do sklepów sieci Carrefour. Znajdziemy tam wiele promocji spożywczych, a wśród nich przepyszne pomidory i ogórki gruntowe w wyjątkowo korzystnej cenie. Prócz tego polecane są idealne na ten sezon owoce, takie jak brzoskwinie i morele. Ale coś dla siebie nabędą również miłośnicy pieczywa. Sklep poleca w promocyjnych cenach świeże półbagietki Fitness i przepyszne bułki Różyczki.

Globi

W czerwcu o swoich klientach nie zapomina również sieć sklepów Globi. Warto tam zwrócić uwagę szczególnie na promocyjną cenę wafelków w trzech różnych smakach oraz napój w kartonie Złoty Potok. Również miłośnicy wieczorów z przyjaciółmi znajdą coś dla siebie w sklepach Globi. W czerwcu można tam bowiem dostać w promocyjnej cenie 4-pak piwa Tatra w puszce, a do tego, również w promocji, polecane są chipsy w wielu smakach.

Piotr i Paweł

Wreszcie jeden z najbardziej ulubionych przez Polaków sklepów - Piotr i Paweł, również przygotował ciekawą ofertę dla klientów. Warto zwrócić uwagę także na tańszy o 20 procent Olej Kujawski oraz Masło Extra w promocyjnej cenie. Dla miłośników piwa Piotr i Paweł także przygotował w tym miesiącu ciekawą ofertę. Taniej niż zwykle można tu nabyć piwo Żywiec w puszkach w czteropaku.

Kategorie: Porównania
Tagi: wyprzedaże, Carrefour, globi, Piotr i Paweł

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie