Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.06
2017
1209

Czerwcowe wyprzedaże - w jakich sklepach obowiązują promocje?

Czerwcowe wyprzedaże - w jakich sklepach obowiązują promocje?

Każdy z nas kocha wyprzedaże i promocje. Wiele osób nie wyobraża sobie wręcz robienia zakupów w sklepach, w których nie obowiązują żadne promocje. Oto sklepy, które oferują najlepsze promocje w czerwcu. Zobacz, co można w nich tanio zakupić.

Carrefour

Przede wszystkim warto w tym miesiącu zajrzeć do sklepów sieci Carrefour. Znajdziemy tam wiele promocji spożywczych, a wśród nich przepyszne pomidory i ogórki gruntowe w wyjątkowo korzystnej cenie. Prócz tego polecane są idealne na ten sezon owoce, takie jak brzoskwinie i morele. Ale coś dla siebie nabędą również miłośnicy pieczywa. Sklep poleca w promocyjnych cenach świeże półbagietki Fitness i przepyszne bułki Różyczki.

Globi

W czerwcu o swoich klientach nie zapomina również sieć sklepów Globi. Warto tam zwrócić uwagę szczególnie na promocyjną cenę wafelków w trzech różnych smakach oraz napój w kartonie Złoty Potok. Również miłośnicy wieczorów z przyjaciółmi znajdą coś dla siebie w sklepach Globi. W czerwcu można tam bowiem dostać w promocyjnej cenie 4-pak piwa Tatra w puszce, a do tego, również w promocji, polecane są chipsy w wielu smakach.

Piotr i Paweł

Wreszcie jeden z najbardziej ulubionych przez Polaków sklepów - Piotr i Paweł, również przygotował ciekawą ofertę dla klientów. Warto zwrócić uwagę także na tańszy o 20 procent Olej Kujawski oraz Masło Extra w promocyjnej cenie. Dla miłośników piwa Piotr i Paweł także przygotował w tym miesiącu ciekawą ofertę. Taniej niż zwykle można tu nabyć piwo Żywiec w puszkach w czteropaku.

Kategorie: Porównania
Tagi: wyprzedaże, Carrefour, globi, Piotr i Paweł

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie