Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Zwiedzanie Europy - wakacje 2017

Zwiedzanie Europy - wakacje 2017

Tanie linie generują ruch turystyczny. Dzięki tanim przelotom ludzie odwiedzają mało znane zakątki starego kontynentu. Wakacje nie muszą być nudne. I wcale nie trzeba jechać w ciepłe lub tropikalne rejony. Odkrywane są wciąż nowe kierunki. Hitem sezonów jest Islandia. Do odkrycia kultura Wikingów. Fascynujące krajobrazy północy. Pola geotermalne.

Wciąż jak znana piosenka powracają stare i wypróbowane miejsca. Miejsca, gdzie jest ciepło i bezpiecznie. Takim kierunkiem, który został odkryty na nowo, jest Półwysep Iberyjski. Wakacje 2017 Hiszpania lub Portugalia.

Ognista hiszpańska corrida i nostalgiczne portugalskie fado. Ocienione tawerny i gaje oliwne. Przesuwając się w kierunku wschodnim. Wakacje 2017 Włochy są wciąż miejscem, gdzie z powodów poznawczych i duchowych płynie wartka rzeka turystów. Rzym miasto zabytków i historii tak odległej, że w domu się takiej nie znajdzie. I kuchnia włoska zachwyca wciąż naturalnością produktów.

A po drugiej stronie Adriatyku, bałkańska potęga turystyczna. Z ciepłym morzem i skalistymi wybrzeżami. Tanie wakacje w Chorwacji to nie ekstrawagancja. Winnice przyciągają. Śliwowica kusi zawrotem głowy. W cieniu Chorwacji maleńka Słowenia wyrasta na beniaminka ligi turystycznej. Słowenia zapewnia wakacje beztroskie i owiane morską bryzą.

Kontynuując podróż na wschód, docieramy do Morza Czarnego. Gościnna Bułgaria, która po okresie stagnacji wraca do turystycznych kierunków i ściąga coraz więcej turystów. Wakacje 2017 Bułgaria zakropione Rakiją. Bułgarskie sady i winnice ugoszczą turystów do syta. I znana bułgarska gościnność. Targi pełne takich rarytasów. Za grosze. Raj dla jaroszy.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie