Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Zwiedzanie Europy - wakacje 2017

Zwiedzanie Europy - wakacje 2017

Tanie linie generują ruch turystyczny. Dzięki tanim przelotom ludzie odwiedzają mało znane zakątki starego kontynentu. Wakacje nie muszą być nudne. I wcale nie trzeba jechać w ciepłe lub tropikalne rejony. Odkrywane są wciąż nowe kierunki. Hitem sezonów jest Islandia. Do odkrycia kultura Wikingów. Fascynujące krajobrazy północy. Pola geotermalne.

Wciąż jak znana piosenka powracają stare i wypróbowane miejsca. Miejsca, gdzie jest ciepło i bezpiecznie. Takim kierunkiem, który został odkryty na nowo, jest Półwysep Iberyjski. Wakacje 2017 Hiszpania lub Portugalia.

Ognista hiszpańska corrida i nostalgiczne portugalskie fado. Ocienione tawerny i gaje oliwne. Przesuwając się w kierunku wschodnim. Wakacje 2017 Włochy są wciąż miejscem, gdzie z powodów poznawczych i duchowych płynie wartka rzeka turystów. Rzym miasto zabytków i historii tak odległej, że w domu się takiej nie znajdzie. I kuchnia włoska zachwyca wciąż naturalnością produktów.

A po drugiej stronie Adriatyku, bałkańska potęga turystyczna. Z ciepłym morzem i skalistymi wybrzeżami. Tanie wakacje w Chorwacji to nie ekstrawagancja. Winnice przyciągają. Śliwowica kusi zawrotem głowy. W cieniu Chorwacji maleńka Słowenia wyrasta na beniaminka ligi turystycznej. Słowenia zapewnia wakacje beztroskie i owiane morską bryzą.

Kontynuując podróż na wschód, docieramy do Morza Czarnego. Gościnna Bułgaria, która po okresie stagnacji wraca do turystycznych kierunków i ściąga coraz więcej turystów. Wakacje 2017 Bułgaria zakropione Rakiją. Bułgarskie sady i winnice ugoszczą turystów do syta. I znana bułgarska gościnność. Targi pełne takich rarytasów. Za grosze. Raj dla jaroszy.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie