Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Zakupy w Internecie coraz popularniejsze wśród Polaków

Zakupy w Internecie coraz popularniejsze wśród Polaków

Regularne badania sondażowe nakreślają nowy trend w dziedzinie polskiego handlu. Blisko polowa polskich internautów oświadcza, że przynajmniej raz kupiła coś przez Internet. Na popularność tej formy handlu wpływ mają także wszelkiego rodzaju bony i kody rabatowe wręczane klientom w ramach programów partnerskich. Badania wykazały, że tego typu bonusy zachęcają do robienia zakupów w Internecie.

Cienie i blaski zakupów w globalnej sieci

Wśród atutów, którymi charakteryzują się zakupy w Internecie, wymienia się przede wszystkim imponującą różnorodność towarów. Klienci cenią sobie także możliwość wcześniejszego zweryfikowania danego sprzedawcy dzięki portalom oferującym rozbudowany system wyczerpujących opinii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że bardzo łatwo jest natknąć się na podobne opinie na temat interesujących nas produktów, co pozwala jeszcze bardziej ugruntować decyzję o nabyciu produktu lub uniknąć zbędnego zakupu. Badanie pokazuję jednak dobitnie, że nie bez znaczenia jest także wygoda, jaką zapewniają zakupy robione z domu i związana z tym oszczędność czasu.

Zakupy online jest taką dziedziną handlu, która podlega nieustannej ewolucji. Implikuje to pewne mankamenty zakupów w Internecie. Część sklepów nie nadąża za zmianami i nie przystosowuje swoich internetowych serwisów handlowych do wymagań urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, które są coraz popularniejsze. Dość mozolne z perspektywy klienta są systemy internetowych płatności.

Kategorie: Porównania
Tagi: zakupy online, zakupy, ezakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie