Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Zakupy w Internecie coraz popularniejsze wśród Polaków

Zakupy w Internecie coraz popularniejsze wśród Polaków

Regularne badania sondażowe nakreślają nowy trend w dziedzinie polskiego handlu. Blisko polowa polskich internautów oświadcza, że przynajmniej raz kupiła coś przez Internet. Na popularność tej formy handlu wpływ mają także wszelkiego rodzaju bony i kody rabatowe wręczane klientom w ramach programów partnerskich. Badania wykazały, że tego typu bonusy zachęcają do robienia zakupów w Internecie.

Cienie i blaski zakupów w globalnej sieci

Wśród atutów, którymi charakteryzują się zakupy w Internecie, wymienia się przede wszystkim imponującą różnorodność towarów. Klienci cenią sobie także możliwość wcześniejszego zweryfikowania danego sprzedawcy dzięki portalom oferującym rozbudowany system wyczerpujących opinii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że bardzo łatwo jest natknąć się na podobne opinie na temat interesujących nas produktów, co pozwala jeszcze bardziej ugruntować decyzję o nabyciu produktu lub uniknąć zbędnego zakupu. Badanie pokazuję jednak dobitnie, że nie bez znaczenia jest także wygoda, jaką zapewniają zakupy robione z domu i związana z tym oszczędność czasu.

Zakupy online jest taką dziedziną handlu, która podlega nieustannej ewolucji. Implikuje to pewne mankamenty zakupów w Internecie. Część sklepów nie nadąża za zmianami i nie przystosowuje swoich internetowych serwisów handlowych do wymagań urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, które są coraz popularniejsze. Dość mozolne z perspektywy klienta są systemy internetowych płatności.

Kategorie: Porównania
Tagi: zakupy online, zakupy, ezakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie