Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Jak szukać tanich lotów?

Jak szukać tanich lotów?

Tanie linie lotnicze umożliwiły nas wyjazd do dowolnego zakątka na świecie i to praktycznie za niewielkie pieniądze. Otwiera to przed nami spore możliwości i sprawia wiele przyjemności. Bilety do nawet najdalszych miejsc są coraz tańsze, ale trzeba wiedzieć, gdzie ich szukać. Jak zatem trafić na dobrą okazję? Czy rzeczywiście możemy liczyć na tanie loty?

Tanie bilety lotnicze – gdzie warto ich szukać?

Jeśli zależy nam na wyjechaniu na wakacje do wymarzonego kraju za niewielkie pieniądze, to należy się uzbroić w cierpliwość i zacząć polować na okazję. Czasami trwa to miesiącami, jednakże warto poświęcić swój czas, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić na atrakcje.

Oferty first i last minute są na wyciągnięcie ręki każdego z nas, ale nie przyjdą do nas same. Nie ma więc co liczyć na to, że pójdziemy na lotnisko ze spakowaną walizką i na miejscu kupimy bilet last minute za bezcen.

Na szczęście są serwisy internetowe, które zawierają informacje na temat aktualnych okazji, czyli oferty last minute. Tanie loty można znaleźć na Itour.de na kilkadziesiąt godzin przed wylotem. Ciekawą opcją jest także Thomas Cook Flights, gdzie istnieje duża szansa na znalezienie promocji last minute na tydzień czy dwa przed podróżą.

Jeśli zależy nam na jak najtańszym bilecie, to można skorzystać z wyszukiwarek tanich lotów typu skyscanner.pl, tripsta.pl czy expedia.com. Jeśli już wyszukamy interesującą nas ofertę, najlepiej jest przejść na stronę przewoźnika i u niego kupić bezpośrednio bilet na wybrany lot. Jest to znacznie tańsze i bezpieczniejsze.

Kategorie: Poradnik
Tagi: tanie loty, bilety lotnicze, tanie latanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie