Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.06
2017
1209

Jak szukać tanich lotów?

Jak szukać tanich lotów?

Tanie linie lotnicze umożliwiły nas wyjazd do dowolnego zakątka na świecie i to praktycznie za niewielkie pieniądze. Otwiera to przed nami spore możliwości i sprawia wiele przyjemności. Bilety do nawet najdalszych miejsc są coraz tańsze, ale trzeba wiedzieć, gdzie ich szukać. Jak zatem trafić na dobrą okazję? Czy rzeczywiście możemy liczyć na tanie loty?

Tanie bilety lotnicze – gdzie warto ich szukać?

Jeśli zależy nam na wyjechaniu na wakacje do wymarzonego kraju za niewielkie pieniądze, to należy się uzbroić w cierpliwość i zacząć polować na okazję. Czasami trwa to miesiącami, jednakże warto poświęcić swój czas, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić na atrakcje.

Oferty first i last minute są na wyciągnięcie ręki każdego z nas, ale nie przyjdą do nas same. Nie ma więc co liczyć na to, że pójdziemy na lotnisko ze spakowaną walizką i na miejscu kupimy bilet last minute za bezcen.

Na szczęście są serwisy internetowe, które zawierają informacje na temat aktualnych okazji, czyli oferty last minute. Tanie loty można znaleźć na Itour.de na kilkadziesiąt godzin przed wylotem. Ciekawą opcją jest także Thomas Cook Flights, gdzie istnieje duża szansa na znalezienie promocji last minute na tydzień czy dwa przed podróżą.

Jeśli zależy nam na jak najtańszym bilecie, to można skorzystać z wyszukiwarek tanich lotów typu skyscanner.pl, tripsta.pl czy expedia.com. Jeśli już wyszukamy interesującą nas ofertę, najlepiej jest przejść na stronę przewoźnika i u niego kupić bezpośrednio bilet na wybrany lot. Jest to znacznie tańsze i bezpieczniejsze.

Kategorie: Poradnik
Tagi: tanie loty, bilety lotnicze, tanie latanie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie