Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.06
2017
1209

Telewizory z nieskazitelnym obrazem ultra HD. Który najlepszy?

Telewizory z nieskazitelnym obrazem ultra HD. Który najlepszy?

Jeśli mamy w planach kupno telewizora w najbliższym czasie, koniecznie powinniśmy zorientować się, jakie modele cieszą się obecnie największą popularnością. Obecnie telewizor to nie tylko duża przekątna ekranu i nowoczesny wygląd, to także wysoka rozdzielczość, która pozwoli nam na oglądanie filmów niemalże w kinowej jakości.

Wysoka jakość w coraz bardziej przystępnej cenie

Jeszcze kilka lat temu, kiedy telewizory 4k ultra HD debiutowały, ich ceny były naprawdę wysokie. Obecnie możemy znaleźć już naprawdę sensowne modele w całkiem przyzwoitych cenach. W Media Expert uda się nam kupić telewizor 4k ultra HD Panasonic o przekątnej ekranu 49 cali oraz z czterordzeniowym procesorem, który może zagwarantować nam szybkie działanie aplikacji.

To wyważone połączenie dużego ekranu, naprawdę dobrej rozdzielczości obrazu oraz funkcjonalności szybkiego i sprawnego działania. Oferowany telewizor to oczywiście Smart TV z dźwiękiem przestrzennym, a jego cena to 2599 zł.

Natomiast, jeśli interesuje nas odrobinę większa przekątna ekranu- 52 cale, Media Expert może nam zaoferować także i taki model w rozdzielczości 4k ultra hd. Telewizor LG 4k ultra hd z technologią ColorPrimePro. Model ten posiada wifi, a także czterordzeniowy procesor. Jego cena to 3299 zł.

Rozdzielczość 4k ultra HD powoli staje się już standardem. Chcąc więc zainwestować w telewizor z wyższej półki- powinniśmy koniecznie sprawdzić właśnie takie modele w pierwszej kolejności, bo są to naprawdę wysokiej jakości modele telewizorów na lata.

Kategorie: Porównania
Tagi: 4k ultra hd, 4k, telewizory 4k

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie