Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.06
2017
1209

Telewizory z nieskazitelnym obrazem ultra HD. Który najlepszy?

Telewizory z nieskazitelnym obrazem ultra HD. Który najlepszy?

Jeśli mamy w planach kupno telewizora w najbliższym czasie, koniecznie powinniśmy zorientować się, jakie modele cieszą się obecnie największą popularnością. Obecnie telewizor to nie tylko duża przekątna ekranu i nowoczesny wygląd, to także wysoka rozdzielczość, która pozwoli nam na oglądanie filmów niemalże w kinowej jakości.

Wysoka jakość w coraz bardziej przystępnej cenie

Jeszcze kilka lat temu, kiedy telewizory 4k ultra HD debiutowały, ich ceny były naprawdę wysokie. Obecnie możemy znaleźć już naprawdę sensowne modele w całkiem przyzwoitych cenach. W Media Expert uda się nam kupić telewizor 4k ultra HD Panasonic o przekątnej ekranu 49 cali oraz z czterordzeniowym procesorem, który może zagwarantować nam szybkie działanie aplikacji.

To wyważone połączenie dużego ekranu, naprawdę dobrej rozdzielczości obrazu oraz funkcjonalności szybkiego i sprawnego działania. Oferowany telewizor to oczywiście Smart TV z dźwiękiem przestrzennym, a jego cena to 2599 zł.

Natomiast, jeśli interesuje nas odrobinę większa przekątna ekranu- 52 cale, Media Expert może nam zaoferować także i taki model w rozdzielczości 4k ultra hd. Telewizor LG 4k ultra hd z technologią ColorPrimePro. Model ten posiada wifi, a także czterordzeniowy procesor. Jego cena to 3299 zł.

Rozdzielczość 4k ultra HD powoli staje się już standardem. Chcąc więc zainwestować w telewizor z wyższej półki- powinniśmy koniecznie sprawdzić właśnie takie modele w pierwszej kolejności, bo są to naprawdę wysokiej jakości modele telewizorów na lata.

Kategorie: Porównania
Tagi: 4k ultra hd, 4k, telewizory 4k

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie