Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.06
2017
1209

Wakacje we Włoszech – co warto zobaczyć?

Wakacje we Włoszech – co warto zobaczyć?

Wakacje we Włoszech bez zgiełku i tłumu wydają się być czymś niemożliwym do osiągnięcia, a jednak są miejsca gdzie można cieszyć się pięknem tego kraju w spokoju. Na południu kraju znajduje się Pantalleria, która jest wyspą wulkaniczną. Oczywiście to tylko przykład tego, jak można spędzić swój wolny czas we Włoszech, gdyż kraj ten ma znacznie więcej do zaoferowania. Co ciekawego warto tutaj zobaczyć? Czy warto postawić na włoskie wycieczki zagraniczne?

Wakacje we Włoszech organizowane przez biuro podróży

Włochy są niezwykłym krajem z licznymi zabytkami i pięknymi krajobrazami oraz krystalicznie czystą wodą, piaszczystymi plażą, malowniczymi urwiskami i pysznym jedzeniem. Świetnie bawić będą się tutaj także osoby preferujące aktywny wypoczynek. Aż ponad 80% powierzchni zajmują góry, a więc jest to raj dla miłośników narciarstwa i wspinaczek górskich. Są tutaj Alpy, wulkan Wezuwiusz, wybrzeże Morza Śródziemnego, liczne wyspy wulkaniczne.

Stolicą Włoch jest Rzym, w którym nie brakuje bogatych zabytków. Symbolem miasta jest Kapitol i Forum Romanum oraz Koloseum, Bazylika świętego Jana oraz kościół San Marco czy Hiszpańskie Schody. Lata są tutaj ciepłe i suche a zimy łagodne, dlatego też każda pora jest warta odwiedzenia tego kraju.

Na zaciszne zakątki oraz urzekające krajobrazy i piękne plaże z czystymi wodami można liczyć, wybierając się do Apulii. Najpopularniejszymi miastami są Sycylia, Florencja, Mediolan, Rzym, Neapol i Wenecja.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje we włoszech, wakacje, biuro podrózy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie