Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.06
2017
1209

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Jakie buty kupić na wyprawę w góry?

Wycieczki w góry w ostatnim czasie są bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na taką podróż. Jednak należy pamiętać o tym, iż jeżeli przygotowujemy się właśnie do wycieczki w góry, powinniśmy mieć odpowiednie wyposażenie. Najważniejsze są przede wszystkim odpowiednie buty górskie. Zatem jaki model powinniśmy wybrać?

Buty trekkingowe najważniejszym elementem wyposażenia

Buty górskie to bardzo często nie tylko jeden z najważniejszych elementów wyposażenia naszego ekwipunku, ale także najdroższy produkt w który powinniśmy zainwestować. Aby nasza wycieczka była bezpieczna i abyśmy czuli się w pełni komfortowo, należy przede wszystkim wybrać buty za kostkę. Stabilizacja tej części stawu jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu unikniemy kontuzji, jak również skręcenia lub złamania kończyny.

Nie możemy zapominać również o tym, aby tego typu obuwie posiadało odpowiednią wkładkę oddychającą. Dzięki temu nawet podczas podróży gdy temperatura jest naprawdę wysoka, nasza stopa nie będzie się pocić. Warto zadbać także o to, aby buty były nieprzemakalne.

Buty to bardzo ważny element, podczas gdy wybieramy się na wycieczkę w góry. To właśnie od nich uzależniony jest nasz komfort podczas całej podróży. Jednak nie możemy zapominać także o tym, iż decydują również o naszym bezpieczeństwie. Z tego powodu warto wybrać odpowiedni model, który idealnie będzie pasował do naszej stopy. Również powinien być to but przystosowany do różnorodnych warunków atmosferycznych.

Kategorie: Poradnik
Tagi: buty trekkingowe, buty górskie, buty

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie